2262 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D duvar kağıdı çeşitleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilen duvar kağıdı seçenekleri arasında yer almaktadır. Sizler de Duvar Kağıdı Marketi üzerinden en iyi duvar kağıdı modellerini keşfedebilirsiniz. 

Farklı modellerden oluşan bu dekoratif ürünler duvarlarda dikkat çekici görünümler elde edilmesini sağlıyor. Hem evlerde hem de ofis gibi çalışma ortamlarında rahatlıkla tercih edilebilecek bu duvar kağıdı çeşitleri, sıradanlaşmış görüntülere yeni bir fark yaratıyor.

3 boyutlu duvar kağıdı evinizin etrafa yaydığı enerjiyi değiştirebilecek bir etkiye sahiptir. Bu yüzden bu aksesuar çeşitlerini seçerken oldukça dikkat etmek gerekir. Seçilen duvar kağıdı çeşidinin ortama vereceği hava düşünülerek uygun bir tasarım tercih edilmelidir. Örneğin, eğlenceli bir atmosferi salonlarında ya da bulundukları mekânlarda görmek isteyenler buna uygun olan duvar kağıtlarını seçebilirler.

3D duvar kağıdı son dönemde en çok tercih edilen duvar kağıt tiplerinden biri olarak gösterilebilir. Özellikle içerisinde bulunan farklı modellerle beraber daha etkileyici bir görüntüye sahip olduğu bilinmektedir. Evlerin duvarlarında 3D duvar kağıdının bulunması, tipik duvar kağıdıyla kaplanmış bir duvardan çok daha farklı bir auraya sahip olması anlamına gelir. 

3 boyutlu duvar kağıdı çok güçlü ve evinizin tüm imajını kökten değiştirebilecek bir aksesuardır. Bu nedenle seçim yaparken de ekstra dikkatli olmak gerekir. Renk paleti, genel tasarım ve tema bir duvar kağıdı için ne kadar önemliyse, 3d duvar kağıdında da çoğu zaman doğru ışık önemlidir. Yani duvarınızı bir 3D duvar kağıdı ile kapladıysanız, normal bir duvar kağıdından farklı olarak odanızı farklı bir ışıklandırmayla aydınlatmak isteyebilirsiniz. 

Doğru açıdan gelen bir ışık, duvarınızdaki 3D duvar kağıdını da daha etkileyici kılar. Geometrik şekiller, manzara temaları, coğrafi ve jeopolitik görseller, önemli yapı fotoğrafları, ünlü sanatçıların resimleri ve daha birçok görsel bir 3D duvar kağıdı olabilir. Seçiminizin doğru olup olmayacağını merak ediyorsunuz ama kafanızda herhangi bir illüstrasyon canlanmıyor mu? O zaman sitemizde bulunan görselleri, size en uygun gözüken duvar kağıtlarını inceleyerek daha somut bir fikre sahip olabilirsiniz. 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Nelerde Kullanılır?

“3 boyutlu duvar kağıtları nerelerde kullanılır?” sorusu son zamanlarda sıklıkla soruluyor. Bu soruya verilecek cevap ise, birçok şekilde karşınıza çıkabilir. Tamamen kişilerin zevk ve hayal gücüne bağlı olan bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterecektir. İşte, bu duvar kağıtlarının kullanılabileceği bazı yer ve mekânlar:

 • Ev Duvarları
 • Oteller
 • Gemiler
 • Asansörler

Birçok alanda tercih edilebilecek 3d duvar kağıdı modelleri, şekil ve tasarımlarına göre kullanılıyor. Bu duvar kağıdı çeşitlerinin insanlar tarafından rağbet görmesinin en büyük sebeplerinden birisi tasarımların gerçekliğe oldukça yakın olmasıdır. Capcanlı görüntüler isteyen, duvarlarındaki figürlerin dikkat çekmesini tercih eden kişiler 3 boyutlu olan duvar kağıtlarını kullanıyor. Üstelik bu modeller birçok alana uygun şekilde tasarlanıyor. Yapılması gereken yalnızca doğru tasarımı seçebilmek.

3 boyutlu duvar kağıdı nerelerde kullanılır sorusu tamamen hayal gücünüzle alakalı bir konu olarak nitelendirilebilir. Genel olarak adından da anlaşılabileceği gibi duvarlarda kullanılsa da, bazen sadece ev değil; asansörlerde, otellerde, gemilerde ya da benzeri yapılarda sıklıkla karşımıza çıkar. 3 boyutlu duvar kağıtlarının kullanımını zeminde de görmemiz bazı durumlarda mümkündür. Birçok farklı dekorasyon ve tasarım çeşidi bulunduran bu duvar kağıtlarında, temel farklılık ise normal tasarım ölçütlerinden farklı olarak “canlı” bir görsel izlenimi vermesidir. 

Kendinizi resmin ve yapının içerisinde bulabileceğiniz bir imaja sahip olan 3 boyutlu duvar kağıtlarının kullanımı her geçen gün daha yaygın hale gelmektedir. Bu alanda Türkiye’nin en büyük kataloglarından birini incelemek isterseniz, sitemizde yer alan farklı tipteki seçeneklere göz atabilirsiniz. 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

3d duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Doğru tasarımları seçmek, dekorasyonda oluşacak görünümler için büyük önem taşır. Bununla birlikte duvar kağıtlarında çözünürlük kaybının meydana gelmemesi de dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur. 3 boyutlu olmaları nedeniyle büyütüldüklerinde çözünürlük kaybı yaşayan birçok model vardır. Bu modellere dikkat etmek ve doğru kaliteyi bulmak gerekir.

3 boyutlu duvar kağıtlarının seçimi yapılırken hangi zemin üzerine dekore edileceği de önemli detaylardan birisidir. Zemin ile uyum hâlinde olması gereken duvar kağıtlarının, hangi desenlerle ya da renklerle tasarlandığına dikkat edilmelidir. Ortamda bulunan ışık, hava ve auraya yakışacak bir duvar kağıdı modeli tercih etmek, mekânın kalitesini oldukça arttıracaktır.

3d duvar kağıdı seçimlerinde kullanım nedenleri önemli unsurlar arasındadır. Farklı bir hava ve tarz oluşturmak isteyenler için son derece egzotik modeller bulunmaktadır. Bununla birlikte temiz bir görünüm tercih edenler için de sade tarzda birçok çeşit yer almaktadır. Ancak tüm bunlarla birlikte tercih edilecek olan duvar kağıdı çeşidinin kaliteli olması en önemli detaydır. Kaliteli olmayan hiçbir model, evde ya da iş yerinde güzel bir sonuç vermeyecektir.

3 boyutlu duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gerekenler birkaç farklı başlık altında incelenebilir. Bu konudaki en önemli unsur ise tamamen tasarım esasıdır. Bir tasarım hoşunuza gittiyse, farklı ölçülerde entegrasyonu sağlanabiliyorsa ve görsel tasarım büyüdüğünde herhangi bir çözünürlük kaybı yaşanmıyorsa (bu durum tamamen görsele ve grafik tasarım kalitesine bağlı baskının standartlarına bağlıdır) 3 boyutlu duvar kağıdı olarak ele alınabilir. 

Bir diğer yandan, 3 boyutlu duvar kağıdının uygulanacağı zeminle de alakalı bir uyumluluk kıstası mevcuttur. 3 boyutlu tasarımın uygulanacağı zemin çetrefilli bir yapıya sahip değilse tasarımın seçilmesi çoğu zaman çok kolaydır. Lakin ortam ışığı, ölçüler, zeminin uygunluğu ve buna benzer bir dizi dikkat edilmesi gereken koşulun varlığı da görmezden gelinmemelidir. 

3D duvar kağıdı kullanımının birden fazla nedeni olabilir. Bunlardan biri tamamen isteğe bağlı yapılan duvar kağıdı uygulamasıyken, bir diğeri de zorunluluk olarak addedilebilir. Peki zorunluluk nasıl vuku bulur? Eğer duvarınızın boyası sürekli olarak kalkıyorsa ya da mevcut semt/oda/ortam/yaşam kondisyonlarına bağlı olarak çok sık kirleniyorsa, sürekli boya gereksinimi yaşamanıza rağmen görsellikten ödün vermemek istiyorsanız duvar kağıdı kullanabilirsiniz. 3 boyutlu duvar kağıdı kullanmak ise beklediğiniz duvar kağıdı deneyiminin çok üzerine çıkabilir. Göze hitap eden bir ürün ve hizmet olduğundan dolayı ince eleyip sıkı dokumak oldukça önemlidir. 

Birbirinden Şık 3D Duvar Kağıdı Modelleri

Birbirinden kaliteli ve şık 3D duvar kağıdı modelleri şimdi Duvar Kağıdı Modelleri sitesinde sizleri bekliyor! Duvar kağıtlarında yeni bir çağ başladı: 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri. Bu modeller ile evinizde ya da istediğiniz her türlü mekânda farklılık yaratabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz onlarca çeşit arasından size hitap eden seçenekleri görmeye hazır mısınız?

3D duvar kağıdı modelleri içerisinden zevkinize en uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ardından seçtiğiniz bu modeller için duvarlarınızın ölçüsünü alarak tasarım için ilk adımı atabilirsiniz. Doğru ölçüyü ve doğru tarzı seçmek hem dış görünüm açısından hem de temiz bir duvar açısından oldukça büyük önem taşır. Bu yüzden modelleri dikkatli seçmek oldukça önemlidir. İşte sitemizde yer alan şık duvar kağıtlarından bazıları;

 • Uçan Balonlar 3 Boyutlu Duvar Kağıdı (Soft Pembe)
 • Duvar Kıran Top 3 Boyutlu Duvar Kağıdı
 • Gül 3 Boyutlu Duvar Kağıdı (Soft)
 • Orman ve Hayvanlar 3 Boyutlu Duvar Kağıdı
 • Atlar 3 Boyutlu Duvar Kağıdı
 • Beton Görünümlü 3 Boyutlu Duvar Kağıdı
 • Gül Desenli 3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Doğru ışıklandırma ile duvar kağıtlarından gelecek olan verim oldukça fazla olacaktır. Etkileyici bir ortama sahip olmak bu yeni tarz duvar kağıtları ile oldukça kolay. Örneğin manzara temaları ile tasarlanan seçenekler, evin içerisinde doğaya kavuştuğunuzu hissettirebilir. Hayal gücünüzle bir duvar kağıdının içerisine girebilir, manzaranın gerçekçiliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bunu oldukça uygun fiyatlara yapabildiğiniz de doğru. 

Birbirinden şık 3D duvar kağıdı modelleri Duvar Kağıdı Marketi ile kullanıcıları bekliyor! Türkiye’nin en büyük ve çeşitli 3 boyutlu duvar kağıdı kütüphanelerinden biri olan Duvar Kağıdı Marketi ile envai çeşit duvar kağıdını incelemek mümkün. 3D duvar posterleri, duvar kağıtları, dekoratif ürünler ve çok daha fazlası en uygun fiyatlar, kampanya ve indirimler dahilinde listelenmektedir. Peki Duvar Kağıdı Marketi’nde bir duvar kağıdı edinme süreci nasıl ilerliyor?

Siteye girip farklı 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri arasından kendinize en uygun modeli seçtikten sonra, duvarınızın ölçüsünü girmeniz gerekmektedir. Bunun için daha önceden duvarınızın ya da duvar kağıdını uygulamak istediğiniz zeminin ölçülerini edinmeniz gerekebilir. Bu ölçüleri başarıyla girdikten sonra siparişin baskısı ve kargolama süreci başlar. Kargo ile duvar kağıdı sizlere iletildikten sonra ise keyifle kullanabilirsiniz. 

Haritalar, tarihi yerler, çocuklara özel tasarımlar, geometrik ve trigonometrik şekiller, canlı renkler, ünlü eserler ve çok daha fazlasını kullanarak hazırlanan, özenle dizayn edilen 3D duvar kağıtlarını kullanmak artık çok daha kolay. Birbirinden şık 3D duvar kağıdı modelleri Duvar Kağıdı Marketi’nde sizleri bekliyor

Uygun Fiyatlı 3D Duvar Kağıdı Fiyatları

Birbirinden uygun 3D duvar kağıdı fiyatları şimdi Duvar Kağıdı Marketi’nde sizleri bekliyor. Hem kaliteli bir ürün istiyor hem de fiyatlarının uygun olmasını talep ediyorsanız, doğru bir adres seçmeniz oldukça önemlidir. Sitemizde yer alan modellerin tamamı olabilecek en iyi kalitede üretilen, hiçbir kalite hatası bulunmayan ürünlerdir. 3 boyutlu duvar kağıtlarında fiyatların normalden biraz daha fazla olması ise oldukça normaldir.

Sıradan bir duvar kağıdı yerine 3D duvar kağıdı tercih ediyorsanız fiyatlar elbette aynı kalmayacaktır. Ancak her halükarda uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı bu firmamız, tam istediğiniz kaliteye ve tam aradığınız fiyatlara sahip. Son derece başarılı, kaliteli tasarımlara sahip ürünleri şimdi kategorilerimiz arasından görebilir ve rahatça alabilirsiniz. Kategoriler, tasarımlara ve tercih edilebilecek iç kategorilere göre sınıflandırılmıştır ve ürünlerin bulunması oldukça kolaydır.

Bir duvar kağıdının fiyatını, tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi belirler. Kaliteli bir ürün için belirlenecek fiyatlar ise belli başlı sıralamalarla ilerler. Bu nedenle doğru kaliteye sahip bir ürünü satın almak istiyorsanız, kalitesinden emin olmalı ve sonrasında fiyatına göz atmalısınız. Kalitenin ve uygun fiyatların bir arada olduğu tasarımları arıyorsanız da sitemizdeki ürünler aradığınız ürünler olabilir. Şimdi birbirinden güzel ürünlerimizi inceleyerek kaliteli ve aradığınız fiyatları bulabilirsiniz. 

Uygun fiyatlı 3D duvar kağıdı fiyatları Türkiye dahilinde birçok farklı aralıktan satışa sunulmaktadır. Bu satış aralığının birden fazla miktar çerçevesinde gelişmesinin temel sebebi ise tamamen kullanılan malzeme ve hizmet kalitesidir. Eğer bir satıcıdan kaliteli bir ürün almak, tasarım ve uygulama konusunda bir sorun yaşamadan 3D duvar kağıdına sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken tutar normal şartlara göre artacaktır. Ancak gelişigüzel bir duvar kağıdını, yeterince araştırmadan, kullanıcı deneyimlerinde nispeten olumsuz dönüşlerin alındığı bir satıcıdan tedarik etmek istiyorsanız, o zaman ücretlendirme daha uygun olacaktır. Yine de uzun vadede size hangisinin daha karlı bir sonuç vereceğini değerlendirmek oldukça önemlidir. 

Eğer siz de en uygun fiyatlı 3D duvar kağıtlarını incelemek, uygulamak istediğiniz zeminle duvar kağıtlarını eşleştirmek ve en geniş duvar kağıdı yelpazesine erişmek istiyorsanız, sitemizde yer alan birbirinden farklı ve kaliteli 3D duvar kağıtlarını inceleyebilirsiniz.