59 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Evinizde güzel bir atmosfer yaratmak için 3D gül desenli duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Duvar Kağıdı Marketi firmamız üzerinden bu model duvar kağıtlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

3D gül desenli duvar kağıdı, salon, oda, mutfak gibi evinizin alanlarında estetik bir görüntü sağlar. Evinizdeysen pozitifi bir enerji yaratması açısından bu duvar kağıtları güzel bir seçenektir. Dekorasyonunuza uygun bir duvar kağıt seçerek ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Birçok renkte ve tasarımlarla bu duvar kağıtlarını Duvar Kağıdı Marketi’nden satın alabilirsiniz.

Çeşitli renklerde büyüklü küçüklü gül desenleriyle odanızın veya salonunuzu tamamen kaplayabilirsiniz. İsterseniz sadece duvarın tek bir bölümünde bunları uygulayabilirsiniz. Metrekaresini hesaplamanız alacağınız duvar kağıdı için yeterli olacaktır. 

Gül Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Son teknolojilerle hazırlanan gül desenli 3D duvar kağıdı, kullanım alanı oldukça geniştir. Neredeyse evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Bahsi geçen alanlardan bazılarını aşağıdaki maddelerde görebilirsiniz:

  • Yemek Odası
  • Çalışma Odası
  • Salon
  • Yatak Odası

Ev dışında işyerleri içinde oldukça uygundur. Duvar Kağıdı Marketi bünyesinde çeşitli gül desenli duvar kağıdı modelleri yer almaktadır. Ofis tasarımınızda kullanmak istiyorsanız sarı, yeşil ve mavi gibi odak arttıran renkleri tercih edebilirsiniz. Çalışanlarınızı motive etmek amacıyla ofislerde kullanılan duvar kağıtlarının renkleri oldukça önemlidir. Tamamen duvar kağıtlarıyla ofisi kaplayabilir veya belirli kısımlarda uygulayabilirsiniz. Doğru seçimlerle müşterilerinizin de beğenisini kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda ise nasıl bir alanda bulunmak istediğiniz önemlidir. Salonunuzda soft renkler veya yatak odanızda iç açıcı renkleri tercih edebilirsiniz. Yemek odası için iştah açıcı tonları kullanırken çalışma bölgenizde motivasyonunuzu arttıran ve odaklanmanızı sağlayan renkler bulunabilir. Tasarıma uygun şekilde seçeceğiniz 3D gül desenli duvar kağıdı, alanın tamamen istediğiniz gibi olmasını sağlar.  

Duvar Kağıdı Marketi olarak birçok farklı modelde duvar kağıdı üretimi gerçekleştiriyoruz. Bunlar arasında evinizi istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Soft renklerden büyük desenli günlerin bulunduğu kağıtları belli bir alanda kullanabilirsiniz. Dilerseniz, yatak odanızın sadece bir kısmında uyku getiren renklere sahip olanları seçebilirsiniz. Bu konuda seçeneğiniz çok fazladır. Firma, size tasarım konusunda yardımcı olur.

Odaya Göre Gül Desenli 3D Duvar Kağıdı Seçimi

Evinizin belirli odalarında veya ofisinizde kullanabileceğiniz 3D gül desenli duvar kağıdı için aşağıdaki önerilere dikkat edebilirsiniz:

  • Yemek odanızda renklere uygun olarak masanızın arkasında duracak sarı, kırmızı gibi renkleri kullanabilirsiniz.
  • Açık mavi ve turuncu renge sahip gül desenli duvar kağıdı, uyku kaliteniz için tercih edilebilecek renkler arasındadır.
  • Salonunuzda yaratmak istediğiniz atmosfere göre duvar kağıdınızı seçebilirsiniz. Gri büyük desenlere sahip olan duvar kağıtları, bu seçenekler arasındadır. İsterseniz, kırmızı, pembe, mavi ve birçok rengin bulunduğu kağıtlardan yana tercihinizi yapabilirsiniz.
  • Çalışma odanız için iç açıcı ve dikkat toparlamanıza yardımcı olan mavi ve turuncu gibi renklerden yana duvar kağıdı alabilirsiniz.
  • İşyerinizin her bölümünde farklı modelleri alabilirsiniz. Kendi odanızın tasarımına uygun canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Toplu çalışma alanlarında çalışanların dikkatini toplayan renklerden yana duvar kağıtlarıyla tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Tuvalet ve banyolar için büyük gül tasarımları sıklıkla tercih edilir. Dilerseniz, düz beyaz rengin üzerine büyük güllerden oluşan duvar kağıtlarını burada uygulayabilirsiniz.

3D gül desenli duvar kağıdı, birçok alanda dekorasyonu tamamlamak için kullanılabilecek ürünlerdir. Tek yapmanız gereken renk uyumuna dikkat etmektir. Bunun için iç mimarlardan yardım isteyebilirsiniz. Duvar Kağıdı Marketi olarak bizler de seçim konusunda size destek sağlarız. Canlı destek hattımıza yazarak nasıl bir tasarım istediğinizi söyleyebilirsiniz. İsterseniz, odanızın rengini söyleyerek uygun modeller konusunda yardım talep edebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Gül Desenli Duvar Kağıdı

Evinizin dekorasyonunda iç açıcı güllerin bulunduğu duvar kağıtları için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Burada gül desenli duvar kağıdı fiyatları başta olmak üzere pek çok ürün ile ilgili metrekare bilgisine sahip olabilirsiniz. Alacağınız duvar kağıtlarının çeşitli durumlara göre fiyat değişimi olduğunu bilmelisiniz. Kullanacağınız yerin metrekaresine göre fiyat artış gösterebilir.

Duvar Kağıdı Marketi, kaliteli ürünlerine uygun fiyatlar biçer. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen firma, 3D gül desenli duvar kağıdı için donanımlı araçlar kullanılır. Uzun süre boyunca herhangi bir problem yaşamadan kağıtlar duvarınızda kalır. Metrekaresine göre duvar kağıdınızı bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla alabilirsiniz. Belirli zamanlarda doğru bir bakım yaparak duvar kağıtlarınızı senelerce sorunsuz şekilde kullanırsınız.