78 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D gökyüzü ve uzay duvar kağıdı çeşitleri, özellikle son yıllarda iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen duvar aksesuarları arasındadır. Günümüz teknolojilerine uygun olarak geliştirmiş ve 3D özelliği ile hazırlanmış, birbirinden kaliteli ve muhteşem duvar kağıtları satışa sunulmaktadır. Evlerin, iş yerlerinin ve yaşam alanlarının duvar dekorasyonları için kullanılabilen bu duvar kağıtları, gökyüzü ve uzay görüntüleri ile dizayn edilir.

Bu dekorasyon ürünleri, uygulandığı ortamların büyüleyici bir havaya bürünmesine yardımcı olur. Duvar posterleri olarak da adlandırılan 3D gökyüzü ve uzay duvar kağıdı modelleri, herkesin bütçesine ve zevklerine uyan özellikler taşır. Birbirinden güzel, sizleri gökyüzünün ve evrenin derinliklerine taşıyan bu duvar kağıtları, en ekonomik fiyatlarla, bu kategori altından online olarak satın alınabilir.

3D Gökyüzü Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Son yıllarda duvar dekorasyonlarının en çok tercih edilen ürünlerinden biri, 3D gökyüzü duvar kağıdı çeşitleridir. Duvarlara derinlik katan 3 boyutlu duvar kağıdı tasarımlarında kullanılan gökyüzü görselleri, gerçekçi bir izlenim yaratır. Bu şık ve kaliteli ürünler, duvar dekorasyonuna önem veren kişilerce sıklıkla kullanılır. 3D gökyüzü duvar kağıdı kullanım alanları genel olarak şu şekildedir:

 • Evler
 • İş yerleri
 • Ofisler
 • Anaokulları
 • Öğretim merkezleri
 • Oteller
 • Alışveriş merkezleri

Görüldüğü üzere 3D gökyüzü duvar kağıdı birçok yaşam alanında uygulanabilir. Renkli ya da siyah-beyaz olarak tasarlanan ürünler, bu kategori altında herkesin zevkine uyacak şekilde sunulur. Evlerde en sık kullanıldığı alanlar, salonlar ya da yatak odalarıdır. Özellikle çocuk odası duvar dekorasyonlarında, gökyüzü görselleri ile yapılmış olan 3D duvar kağıtları tercih edilir.

3D Uzay Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

3D uzay duvar kağıdı çeşitleri, kendinden yapıştırmalı olarak satışa sunulur. Tatbik etmesi çok pratik olan bu duvar posterlerinde, pek çok farklı uzay görseli kullanılır. Duvarın tamamına ya da duvarların bir kısmına uygulanacak boyutlarda hazırlanan bu 3 boyutlu duvar kağıtları, silinebilir ve kolay temizlenebilir özellikler taşır. Duvarların yanı sıra, tavanlarda kullanımı da çok şık görüntüler elde edilmesini sağlar. Sitemizde yer alan ve en beğenilen 3D duvar kağıdı çeşitleri şunlardır:

 • Uzay’da Gezen Hayvan Astronotları 
 • Koyu Mavi Ay, Yıldız ve Bulut Desenli
 • Rüzgar Güllü Balonlu
 • Gökyüzü ve Bulutlar Soft
 • Soft Güneş ve Gökkuşağı Çocuklar İçin

Uzay temalı duvar kağıdı çeşitleri, iç mekanların tavanlarını kaplamak için de kullanılabilir. Dekorasyon için kullanılan bu 3D duvar kağıtları; uygulandığı her ortama hoş bir hava katar, değerini arttırır. Bütün bu 3D duvar kağıdı çeşitleri, tatbik edildikten sonra, istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılabilir. 

Uzay Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Uzay temalı duvar kağıdı çeşitleri, iç mekanların dekorasyonlarında kullanılır. Bebek ve çocuk odaları için özellikle tercih edilir. Çocukların hoş bir ortamda vakit geçirmesine ve onların uzayı, gökyüzünü sevmesine katkı sağlar. Sağlık Bakanlığı onaylı olan ürün çeşitleri, çocuklara kesinlikle zarar vermez. Kaliteli ve şık görüntüleri ile evlerin en ucuz yolla farklı bir havaya bürünmesine yardımcı olur.

İş yerlerine ya da kullanıma uygun her yaşam alanına uyum sağlayan 3D uzay duvar kağıdı çeşitleri, geniş bir renk ve desen skalasına sahiptir. Uzay duvar kağıtları, yaşanılan ortamlarda pozitif enerji duyulmasını sağlar. Kendinden yapıştırmalı özelliğe sahip olan bu duvar kağıtları, kolaylıkla ve pratik bir şekilde duvarlara monte edilir. İstenildiği zaman kolaylıkla değiştirilebilir.

3D Gökyüzü Duvar Kağıdı Özellikleri Nelerdir?

3D gökyüzü duvar kağıdı özellikleri arasında ilk sıralarda yer alan etken, her zaman şık bir görüntü sergilemesidir. Zengin bir çeşitliliğe sahip olan bu dekorasyon ürünü, uzun yıllar kullanılabilir özelliktedir. Kullanım ömrü uzun olduğu gibi 3D gökyüzü duvar kağıdı çeşitlerinin hepsi kolay temizlenir ve silinir. Genel yapısı itibari ile kir ve leke tutmaz.

Hijyenik olan ürünlerin üstünde yer alan görseller, üç boyutlu bir görüntü sergiler. Nefes alabilen özel kağıtlardan üretilen gökyüzü temalı 3D duvar kağıtların imalat aşamasında, su bazlı boyalar ve kimyasal olmayan malzemeler kullanılır. Bu açıdan insan sağlığına asla zarar vermeyen özelliklere sahiptir.

Sitemizde satışa sunulan 3D gökyüzü duvar kağıdı çeşitlerinin hepsi Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan ürünlerdir. Avrupa’dan ithal edilen kağıtlarla imal edilen 3D gökyüzü duvar kağıdı modelleri, elyaf tabanlı, çevreye zarar vermeyen ve geri dönüşümü sağlanan kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Ürünleri duvara tatbik etmeden önce, paket içerisinde yollanan uygulama talimatının dikkatle okunması gerekir.

3D Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde duvar dekorasyonunda trend ürünlerden biri olan 3D duvar kağıtları, gelişmiş teknolojik baskılar ile üretilir. Duvarlarda gerçek görüntüler sağlayan 3D görsellerle imal edilen ürünler, boya yapmaktan daha ekonomik fiyatlarla duvarların daha güzel gözükmesine yardımcı olur. 3D duvar kağıdı çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünler ise 3D gökyüzü ve uzay duvar kağıdı modelleridir. 3D duvar kağıdı kullanmanın avantajları şu şekildedir:

 • Kolay uygulanabilir olması
 • Bakımının kolay olması
 • Konsept duvar dekorasyonu sağlaması
 • Duvar dekorasyonunun boyaya göre daha uygun fiyatlarla sağlanması 
 • Boya seçenekleri içerisinde yer almayan renk ve desenleri sunması 
 • Kir tutmadığı için temizliğinin sadece silinerek yapılabilmesi 
 • Silme esnasında renklerinde solma meydana gelmemesi 

3D duvar kağıdı çeşitleri ile en tasarruflu duvar dekorasyonları yapılır. İstediğiniz görünümleri elde etmek için evinize uygun ebatlarda ölçülere göre satın almayı unutmayın. 

En Uygun Uzay Duvar Kağıdı Fiyatları

Satışa sunulan 3D gökyüzü ve uzay duvar kağıdı çeşitleri, herkesin bütçesine hitap edecek uygun fiyatlara sahiptir. Beğenilen ürünler, online ödeme yöntemleri ile anında ve güvenli bir şekilde satın alınabilir. Uzay duvar kağıdı ve gökyüzü duvar kağıdı çeşitlerini satın alırken yapılması gerekenler ise şunlardır:

 • Öncelikle arzu edilen 3D uzay duvar kağıdı seçimi, bu kategori altından yapılır.
 • Ürünün olduğu sayfada yer alan ölçü kısmından, uygulanacak duvara en uygun olan boyutlar seçilir.
 • Daha sonra ödeme kısmına geçilerek, gerekli olan bilgiler girilir ve ödeme yapılır.

Böylelikle ürünü alma işlemi online olarak başarıyla tamamlanacaktır. Satın alınan ürünler, 1 ile 3 gün arasında kargoya verilir. Uzay temalı duvar kağıdı çeşitlerinin fiyatları, ürün özelliklerine ve satın alınan boyutlara göre farklılık gösterir.