Gizlilik İlkeleri

Bu beyan duvarkagidimarketi.com’ un gizlilik politikasını içerir. duvarkagidimarketi.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki yükümlülükleri ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Üye tarafından belirtilen müşteri bilgileri (ad, soyad, e-posta, telefon vb. ) ile ödeme yapmak amacı ile bildirdiği bilgiler duvarkagidimarketi.com tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
duvarkagidimarketi.com bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Üyeye ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca duvarkagidimarketi.com tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Üyelik işlemleri esnasında duyuru servisine abone olan üyelerimize, bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon gönderilebilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle duvarkagidimarketi.com sunucularında saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

duvarkagidimarketi.com üyelik iptal işleminiz için, duvarkagidimarketi.com’ a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Fener Mah. Bülent Ecevit Blv. No:40/A  Muratpaşa/ ANTALYA
Telefon: 0 242 323 76 75  E-mail: info@duvarkagidimarketi.com