14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D grafiti duvar kağıdı¸ ev ve işletmelerin daha güzel görünmesini sağlayan bir seçenektir. Duvar Kağıdı Marketi kategorilerinden istediğiniz tarzda grafiti duvar kağıtlarını uygun fiyatlarla satın alın!

Ev ve işletmelerin iç dekorasyonunda duvar kağıtları yeniden trend haline geldi. Şık ve sade tasarımların yanında, canlı renkler de tercih edilen seçenekler arasında. Özellikle grafiti duvar kağıdı, sanatsal çalışmaları içermesiyle mekanlara ayrı bir renk katıyor.

İç dekorasyon çalışmaları yapıyorsanız, grafiti duvar kâğıdı seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Tasarım fikri ve mobilyalarınız hazırsa, duvar kağıdını eşyalarınıza göre seçmeniz gerekir. Bu modeller, genellikle bir ayrıntıyı ön plana çıkarmak için eşyalarla uyumlu şekilde kullanılmaktadır. Örneğin; salonunuzda bulunan koltuğun tam arkasına duvar kağıdı uygulaması yapılır. Geri kalan bölgeler, duvar kağıdıyla uygun bir renk seçilerek boyanır. 

Kafe, bar, restoran gibi bir işletme için grafiti duvar kağıdı düşünüyorsanız, modeline dikkat etmelisiniz. İşletmenizdeki ambiyansın nasıl olacağına karar vererek duvar kağıdınızı alabilirsiniz. Özellikle mutfağın arkasında bu duvar kağıtları, güzel bir görüntü yaratır. 

“Duvar Kağıdı Marketi” olarak size onlarca farklı grafiti desenli duvar kağıdı seçeneği sunuyoruz. Düşündüğünüz tarza uygun olan çalışmalardan birini seçerek ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz duvarın ölçüsünü belirleyerek sipariş verdiğinizde, ürünler kısa sürede teslim edilir. Geriye sadece uygulama işlemi kalır. El beceriniz varsa, duvar kağıdını kendiniz de uygulayabilirsiniz.

3D Grafiti Duvar Kağıdı Çeşitleri

Bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmeniz için grafiti çalışmalarıyla oluşturulmuş birçok duvar kağıdı seçeneğimiz mevcuttur. Sade desenlerden sokak stiline kadar farklı çeşitlerle, dilediğiniz gibi bir ortam yaratabilirsiniz. Duvar Kağıdı Marketi olarak hazırladığımız grafiti duvar kağıdı çeşitlerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Sokak Grafiti 3D
 • Kahveciler İçin Özel Tasarım
 • Karikatür Çizimi
 • Fırça İzi
 • Renkli Fırça İzleri
 • Susturulan İnsan Figürü
 • Sprey Boyalı Yazı Grafiti

Yukarıdaki modeller arasında ofisiniz için alabilecekleriniz vardır. Son dönemlerde çalışma motivasyonunu arttırmak amacıyla duvar kağıdı kullanılmaktadır. Doğru renk seçimleriyle çalışma alanınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Mobilyalarınıza uygun çeşitleri tercih edebileceğiniz gibi önceden duvar kağıdınızı alıp dekorasyonu tamamlamanız mümkündür.

3D Grafiti Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

Duvar Kağıdı Marketi mağazamızdan aldığınız 3D duvar kağıdı grafiti için uygulama işlemi, oldukça kolaydır. Yapıştırma özelliğinden dolayı sadece birkaç saatinizi alır. Uygulama esnasında aşağıdaki aşamaları takip ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz:

 • Duvarlarınıza zarar gelmesini önlemek için maskeleme örtüsü kullanın.
 • Duvarlarınızda pütür ve çatlak varsa alçı sürün.
 • Kağıdın rengine göre duvarınızı boyayın.
 • Yüzeyin temizliğine özen gösterin.
 • Duvar kağıdını, duvarın ölçüsünden 5-10 cm uzun kesin.
 • Ortadan köşelere doğru duvar kağıdının arkasına fırça yardımıyla yapıştırıcıyı sürün.
 • Doksan derece açıyla duvar kağıdını duvara yapıştırmaya başlayın.
 • Spatula kullanarak duvar kağıdını sağlamlaştırın.

Uygulamanın sorunsuz gerçekleşmesi için kaliteli duvar kağıdı aldığınızdan emin olmalısınız. Kötü baskılar, uygulanırken size çok zorluk çıkartır. Duvarınızda dursa bile bir yerden sonra sökülmeye başlar. Kötü tasarlanan grafiti duvar kağıdı, beklediğiniz gibi güzel görüntü oluşturmaz. Değişim sırasında duvarınıza zarar verebilir.

Biz, Duvar Kağıdı Marketi olarak bu sorunlarla karşılamamanız için kaliteli çalışmalar yaparız. Donanımlı araçlarımızla grafiti duvar kağıdı çeşitlerini hazırlarız. Kolay yapıştırıldığından dolayı hiçbir sorun yaşamadan duvarınızı kaplayabilirsiniz. Sadece temiz bir duvara işlemi gerçekleştireceğinizden emin olmalısınız.

Bu uygulamalar için el alışkanlığınız yoksa bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Bu işlemleri yapan kişiler, profesyonel biçimde duvarınızı istediğiniz şekilde kaplar. Özellikle işletmeler ve ofis ortamı için duvar kağıtlarını uygulayacaksanız, işi profesyonellere bırakmanız daha doğru bir seçenektir.

Grafiti Duvar Kağıdı Özellikleri Nelerdir?

Duvar Kağıdı Marketi firmasının harika duvar kağıtlarıyla iç dekorasyonlarınızı tamamlamak ister misiniz? Kaliteli bir duvar kağıdı için niteliklere bakmak önem arz eder. Tasarladığımız grafiti duvar kağıdı özelliklerini aşağıdaki maddelerde görebilirsiniz:

 • İstediğiniz ambiyansa göre çeşitler mevcuttur.
 • Kolay sökülebildiğinden değişim esnasında sorun yaşamazsınız.
 • Yüksek derecelere kadar duvar kağıtları yanmaz.
 • Güneş ışığına maruz kalsa bile renkte solma olmaz.
 • Duvar kağıtlarımızın ısı ve ses yalıtımı vardır.
 • Darbe karşıtıdır, çatlamaz ve açılmaz.
 • Temizliği için sadece silmeniz yeterlidir.

Yukarıdaki özelliklerden dolayı Duvar Kağıdı Marketi firmamız, en fazla tercih edilen firmalardan biridir. Hoş bir tasarıma sahip olmak için grafiti desenli duvar kağıtlarımız arasından istediğinizi hemen alabilirsiniz.

Grafiti duvar kağıdı çeşitlerinin uzun ömürlü olması için kalite çok önemlidir. Bazı modeller, içlerinde birden fazla renk bulundurur. Güneşten, sıcaktan rengini kaybetmemesi için baskının iyi yapılması gerekir. Biz Duvar Kağıdı Marketi olarak donanımlı araçlarla grafiti baskılarını gerçekleştiririz. Duvar kağıtlarınız, uzun yıllar boyunca aynı canlılıkla duvarlarınızı süslemeye devam eder.

3D Grafiti Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıdı almak istediğinizde, fiyat araştırması yapmanız gerekir. En uygun fiyatlarla kaliteli duvar kağıtlarına sahip olmayı isteyebilirsiniz. Bu araştırmanız sırasında duvar kağıtlarının fiyatlarının değişiklik gösterdiğini görmeniz mümkündür. Firmadan firmaya, desenden desene fiyat değişimleriyle karşılaşabilirsiniz. Burada önemli olan, kalitedir. Ancak pahalı ürünlerin kaliteli olacağını düşünmek de yanılgıdır. 

Duvar Kağıdı Marketi, kaliteli tasarımlarını uygun fiyatlar biçerek size sunar. Önceliğimiz, müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle bütçenizi zorlamayan ücretlerle hizmet veririz. Tasarımlarımızdan birini tercih ettiğinizde, kısa sürede sipariş oluşturabilirsiniz. İlk olarak firmamızın internet sitesine gidip grafiti duvar kağıdı çeşitlerini inceleyin. Aralarında beğendiklerinizi, sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ölçü bilgilerini girdikten sonra karşınıza ödemeniz gereken tutar çıkar. Buradan kredi ve banka kartıyla para yatırabilirsiniz. Kısa süre içinde, duvar ölçülerinize uygun şekilde ürünler hazırlanır. Anlaştığımız kargo şirketine teslimat için göndeririz. Bu esnada size bilgi veririz. 1-3 iş günü içerisinde siparişini verdiğiniz duvar kağıdı, adresinize ulaşır. Duvara hemen uygulayarak istediğiniz ambiyansı tam anlamıyla oluşturabilirsiniz.