78 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Farklı renk ve desenleriyle odaları süsleyen genç odası duvar kağıdı çeşitleri, her zevke uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Sade, şık ya da karmaşık desenleriyle dikkat çekici duvar kağıtları gençler için odalarının vazgeçilmez bir parçası hâline geliyor. 

Hem kızlar hem de erkeklere özel olarak dizayn edilen duvar kağıtları son dönemlerde çok daha fazla tercih edilmeye başladı. Ruh hâli sıklıkla değişen gençler odalarından ve duvarlarından kolaylıkla sıkılabiliyor. Bunun için değiştirilmesi pratik olan aynı zamanda model çeşitliliği de hızla artan duvar kağıtları büyük bir kurtarıcı oluyor. 

Genç Odası Duvar Kağıdı Desenleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Kendisine özel olan tutkal ile duvarlara yapıştırılan dekorasyon ürünlerinden birisi olan duvar kağıtlarının farklı birçok deseni ve çeşidi bulunuyor. Gençlerin zevklerine uygun olan bu dekorasyon ürünlerinin modelleri de devamlı yenileniyor. Peki bu modeller arasında hangi çeşitler yer alıyor?  İşte genç odası duvar kağıdı modelleri şunlardır:

 • Aqua Deco: Birbirinden farklı erkek ya da kadın figürlerinin yer aldığı, şık ve estetik bir çeşittir.
 • Queens: Karmaşık binaların birlikte yer aldığı, bakıldığında oluşan düzenin rahatlıkla görülebildiği simetrik bir model.
 • Unsere Besten: Üzerinde kısa kelimeler bulunan, desenlerin sade tutulduğu soft bir çeşit.
 • Dieter Bohlen: Piyano desenli, nota ayrıntıları bulunan estetik bir duvar kağıdı.

Sade görünüm sevenlerin tercih edebileceği ya da karmaşık tarzdan hoşlananların beğenebileceği çeşit çeşit genç odası duvar kağıdı modelini bulmak mümkün. Kolay kullanımı yanında zengin model seçenekleri üzerinden sunulması da duvar kağıtlarını daha cazip hale getiriyor. Ancak duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var. 

Genç Odası Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genç odaları için alınacak duvar kağıtlarında dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardır;

 • Odada bulunan mobilya ve diğer eşyaların renklerine dikkat edilmelidir. Uyumlu renkler ile dekore etmek çok daha iyi bir sonuç verecektir.
 • Yapışkanların kaliteli olduğundan emin olmak gerekir. Yapışkanı kuvvetli olmayan duvar kağıtları kolayca çıkabilir ve odadaki görünümü bozar.
 • Sade ya da eğlenceli desenler arasından seçim yaparken dikkatli düşünülmelidir. 
 • Alınacak genç odası duvar kağıdı çeşidinin dayanıklı olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Kolayca temizlenebilir bir duvar kağıdı seçmek gerekir. Aksi takdirde üzerinde lekelerin kalması söz konusu olacaktır.
 • Kolayca değiştirilebilmesi de oldukça önemli olan unsurlardan birisidir. Duvar kağıdı seçimlerinde kolay çıkan modeller tercih edilmelidir.
 • Genç odalarında kullanılacak duvar kağıtlarının birçok açıdan kontrol edilmesi gerekebilir. (Boyut, renk, yapışkanlık oranı vb.)
 • Kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Çabuk solan, üzeri silinen ya da parçaları kolayca dökülen ürünler seçilmemelidir.
 • Ürünün ithal mi yoksa yerli mi olduğu öğrenilmeli ve seçim buna göre yapılmalıdır.

Genç odalarında tercih edilecek duvar dekorasyon ürünleri güzel bir görümünün yakalanması için oldukça önemlidir. Bu nedenle seçim yapılırken sayılan tüm unsurlara dikkat etmekte fayda vardır. Gençler odaları için seçtikleri modellerden zaman içerisinde sıkılabiliyor. Özellikle bu nedenden dolayı, seçilecek olan ürünün kolay sökülmesi en önemli detaylardan birisidir. Genel olarak bu hususlara bakılarak seçimler yapılabilir ve doğru ürün satın alınabilir. 

Çocuklarınız için en doğru duvar kağıdını bulmak için Duvar Kağıdı Marketi’nin önerilerine göz atmalısınız. Firmamızın gençlerin ilgisini çekecek çok sayıda modeli, uygun fiyatlar üzerinden müşterileri ile buluşturmaktadır. 

Genç Odası Duvar Kağıdı Fiyatları Nelerdir?

Genç odalarının vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinden birisi hâline gelen duvar kağıtlarının fiyatları sık sık araştırılıyor. Alıcılar genel olarak ürünlerin hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasını isterler. Genç odası duvar kağıdı çeşitlerinin fiyatları birçok unsura göre değişiklik gösterebiliyor. Kullanılan malzemeler, tasarımların detayları ve daha birçok nedenden dolayı fiyatlarda farklılık meydana geliyor.

Odaların boyutlarına göre seçilecek olan ürünlerde fiyat farklılıkların yaşanması da söz konusudur. Örneğin, küçük odalarda daha az malzeme kullanılırken büyük ve geniş odaların duvarları için daha çok malzeme tercih edilecektir. Bu sebeplerden dolayı kişiler ilk olarak alacakları bu dekorasyon ürününün kalitesine ve daha sonra da boyutuna bakmalıdır. Bu şekilde ortalama fiyatları bulmak daha kolay olacaktır.

En iyi ve güncel fiayat bilgisi için Duvar Kağıdı Marketi’nin düzenlemelerini inceleyebilirsiniz. Kampanya ya da indirim seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.