83 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D geometrik desenli duvar kağıdı, modern evlerin ve işyerlerinin dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen detaylardan biridir. Birbirinden şık geometrik desenlerin yanında, eğlenceli renkleriyle göz dolduran baskılar “Duvar Kağıdı Marketi” kategorilerinde yer alıyor. 

Son dönemlerde bir odadaki duvarları düz boya yapmak yerine; ortamı geniş gösteren 3D geometrik desenli duvar kağıdı modelleri tercih edilmeye başlamıştır. Böylece odaya farklı bir boyut kazandırabilir, modern dekorasyon detaylarını yaşam alanlarınızda uygulayabilirsiniz. 

 

Duvar kağıdına farklı bir boyut kazandıran 3D geometrik desenler; daire, altıgen, sekizgen, üçgen ve kare gibi çeşitlere sahiptir. Modern dokunuşlar sağlayan altın ve gümüş yaldızlı geometrik duvar kağıdı desenleri de evlerde sıklıkla tercih edilir. Bunun yanında kafelerde de geometrik desenlerin göz alıcı yapısından, duvar süslemeleri konusunda yararlanılır. 

Özgün tasarımlara sahip 3D geometrik desenli duvar kağıdı çeşitleri, özellikle pastel tonlarda tercih edilir. Bunun yanında gri, altın sarısı, gümüş, lacivert ve siyah gibi klasik renklerin asil görünümünden faydalanılabilir. Her evin dekorasyonuna uyum sağlayan klasik tonların yanında, tarzınıza göre göz alıcı renklere sahip duvar kağıdı modelleriyle modern dokunuşlar yapabilirsiniz. 

3D Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Geometrik desenli duvar kağıdı, modern görünümünün yanında ortama boyut kazandırmak için de kullanılır. Bu nedenle genellikle odalarda tek bir iç cepheye uygulanan 3D desenli duvar kağıtları, şık tasarımları ile mekanın genişliğini ortaya çıkarır. 3D geometrik desenli duvar kağıdı modellerinin kullanım alanları aşağıdaki gibi listelenebilir:

 • Evlerde, salon ya da oturma odasındaki alanı büyük göstermek için tercih edilebilir.
 • Çalışma odasının bir duvarında, odaya derinlik katmak için kullanılabilir. 
 • Kafelerde, mekana sıcak bir hava katma amacıyla tercih edilebilir.
 • Şömine başında yer alan duvarlarda hem sıcak hem de derin bir ambiyans oluşturmak için kullanılabilir. 

Birbirinden farklı renk ve desenlerde sahip duvar kağıtları, genellikle modern tarzlı evler için idealdir. Klasik dekorasyon tasarımlarına sahip bir eve ise modernlik katmak için tercih edilebilir. Bunun yanında kafe, restoran, mutfaklar ve çalışma alanlarının iç cephelerinde kullanıma uygun, çeşitli desenlerde geometrik duvar kağıdı modelleri kullanılabilir. 

3D Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

Geometrik desenli duvar kağıdı modelleri, evlerde ve iş yerlerinde oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Özellikle küçük odalarda ferah ve geniş bir görünüm elde etmekte yararlanılan geometrik desenleri, ortamın havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz. 

3D geometrik desenli duvar kağıtlarının özellikleri şu şekilde sıralanabilir: 

 • Ortama boyut kazandıran geometrik desenler
 • Kolay silinebilir özel parlak doku
 • Modern tasarımlar
 • Kendinden yapışkanlı arka yüzey
 • Kabartmalı özel tasarımlar
 • Canlı ya da pastel tonlardaki desenler
 • Kaliteli duvar kağıdı ham maddelerinden üretilen ürünler
 • Kolay uygulanabilir, iz bırakmayan yapışkan yüzey 
 • Uygulama alanına göre uyarlanabilen ölçüler
 • Yüksek çözünürlüklü dijital baskı

Duvar kağıdının modern tasarımı kadar kullanım kolaylığı açısından sağladığı avantajlar da oldukça önemlidir. Bu nedenle geometrik duvar kağıdı desenleri, kullanım kolaylığı açısından işlevseldir. Kir tutmayan ve kolay bir şekilde temizlenen yapılarıyla beğeni toplayan ürünleri tercih ederek evinizde konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. 

En Uygun Geometrik Duvar Kağıdı Fiyatları 

Uygun fiyatlı ve kaliteli duvar kağıtları, uzun ömürlü kullanımlarıyla ön plana çıkar. Bütçe dostu ürünleri satın alarak evinizin dekorasyonununda fark yaratabilirsiniz. 3D geometrik desenli duvar kağıdı ürünleri; modern, şık ve etkileyici tasarımları ile pratik bir şekilde uygulanan göz alıcı dekorasyon dokunuşları için idealdir. 

 

Temizliği kolay olan vinil kaplamalı duvar kağıdını tercih ederek hem canlı görünüme sahip hem de kolay silinebilir duvar dekorasyonu ürünlerine ulaşabilirsiniz. Geometrik duvar kağıdı tercihi yaparken uzun ömürlü bir kullanım hedefliyorsanız, vinil kaplı modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece canlı, parlak ve ferah desenler, nemli bezle silinse bile uzun süre korunur. 

Hijyenik bir kullanım için duvar kağıdı seçimi yaparken silinebilir özelliği olan ürünlere yönelmek oldukça avantajlıdır. Sıklıkla duvar boyası yapmak yerine, duvar kağıtları gibi silinebilir ürünleri tercih etmek ekonomik bir hamledir. 

Bütçe dostu ve kullanışlı geometrik desenli duvar kağıdı ürünleri, evinizin duvarlarını süslemek için ideal dekorasyon parçalarıdır. Her stile ve bütçeye uyumlu duvar kağıdı modellerini satın almak için güvenle “Duvar Kağıdı Marketi” kategorilerimizden yararlanabilirsiniz.