18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Flamingo duvar kağıdı, odanıza hareket katmaya yardımcı olur ve estetik açıdan hoş bir görüntü oluşmasını sağlar. Evinizde bulunan tüm odalarda kullanabileceğiniz 3D flamingo duvar kağıdı ise 3 boyutlu görüntüsü ile gerçekçi bir görüntü sağlamayı destekler. Yüksek kalitedeki baskısı ile duvarınıza kolay bir şekilde yapışır ve sağlamlığını korur. 

Uygulamak istediğiniz duvar ölçüsüne göre kolaylıkla ayarlanabilen özelliği sayesinde konforlu bir kullanımı beraberinde getirir. Kolay kolay kir tutmayan yapısı ile zahmetsiz bir kullanıma sahip olmakla birlikte nemli bez ile rahatlıkla silinebilir özelliğe sahiptir. Canlı ve renkli tasarımı odanızın daha ferah bir görüntüye sahip olmasını destekler.

Üzerinde bulunan desenler profesyonel bir şekilde uygulanmış olup, renginde solma ve desenlerinde aşınma oluşumu olmaz. Sağlam yapıştırıcısı ile duvarınıza sıkı bir şekilde tutunur ve hava almaz, bu sayede uzun ömürlü olma avantajı sağlar. Kokusuz özelliği sayesinde rahatsız edici herhangi bir etkiye sahip değildir. 

Çevreye uyumlu ve %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen flamingo desenli duvar kağıdı, doğa dostu olma özelliği ile de öne çıkar. Hem kaliteli hem de hoş görünümü ile evinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz duvar kağıdı ile evinize hareket katabilirsiniz. Birçok farklı tasarımı ile seçebileceğiniz ürün modelleri çeşitlilik gösterir. Bu sayede tamamıyla zevkinize göre odanızı dizayn edebilirsiniz. 

Flamingo Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Renkli tasarımları ile göze çarpan flamingo duvar kağıtları, evinin enerjisini yükseltmek isteyenler için uygunluk sağlar.  Elyaf tabanlı dokusu sayesinde yumuşak bir yapıda olan duvar kağıdı, duvarınızı korumaya yardımcı olur. Eviniz için tercih edebileceğiniz bazı flamingo duvar kağıdı çeşitleri şunlardır:

 • Soft tonlarda flamingolar 
 • Tropikal bahçede flamingolar
 • Koyu renk flamingo figürlü
 • Flamingo figürleri tropikal
 • Flamingolar ve mavi çiçekler
 • Eskitmeli flamingolar
 • Flamingolar ve tropikal yapraklar
 • Çiçek üzerindeki flamingolar
 • Deniz manzarasındaki flamingolar
 • Yeşillerin içindeki flamingolar
 • Flamingo ve bitki desenli

Birçok farklı çeşidi ile odanıza uyum sağlayacak olan modeli seçebilirsiniz. Kendinizi doğal bir ortamda hissedebileceğiniz 3 boyutlu duvar kağıtları ile odanızda şirin bir atmosfer yaratmanız mümkün.  Yeşil, pembe, gri ve mavi renklerinin sıklıkla kullanıldığı bu duvar kağıtları, rengarenk görünümü sayesinde hoş bir görüntü sunar.

Flamingo 3D Duvar Kağıdı Modelleri Nelerdir?

Birçok konsepte uyum sağlayabilecek flamingo desenli duvar kağıtları, hem sportif hem de modern odalar için uyum sağlar.  Odanızda bulunan mobilyalar ile uyum sağlayacak ve odanızın dekorasyonunu tamamlayacak 3 boyutlu flamingo duvar kağıdı modelleri çok çeşitli tasarımları ile sunulur. Deniz manzarası, çiçek veya tropik orman temalı 3D duvar kağıtları sadece ev için değil, iş yerleri için de uyum sağlar. 

Yırtılmaz yapıdaki kalitesi sayesinde dayanıklı performans gösteren duvar kağıdı, kendinden yapışkanlı malzemesi sayesinde profesyonel kullanım gerektirmeden kolayca uygulanabilir. Mat yüzeyi gözleri yormaz ve odanın daha ferah bir yapıya bürünmesine yardımcı olur. İnsan sağlığına zarar vermeyen doğal yapısı ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz

Hem soft hem canlı renkleri ile odanızın dekorasyonuna göre tercih edebileceğiniz modelleri sayesinde birçok farklı oda için uygunluk sağlar. Yüksek kaliteli baskısı ile doğru kullanıldığı takdirde ömürlük kullanıma sahiptir. Flamingo deseninden hoşlananlar için tasarlanan flamingo duvar kağıtlarını, istediğiniz boyutlarda tercih edebilir ve odanıza uygulayabilirsiniz. 

Bütçe Dostu Flamingo Duvar Kağıdı Fiyatları

Flamingo duvar kağıtları eğlenceli tasarımlardan hoşlananlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Her türden duvara uyum sağlayabilecek şekilde üretilen flamingo duvar kağıtları birçok bütçeye uygunluk sağlar. Duvarınızın boyutuna göre tercih edebileceğiniz duvar kağıdında boyut büyüdükçe fiyat değişikliği mevcut olur. 3 boyutlu duvar kağıtları evinizin daha temiz bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

Aşınmış veya rengi solmuş duvarlar için tercih edilen duvar kağıtları, hem dekorasyon hem de ferah bir görüntü açısından tercih edilen bir üründür. Flamingo deseni ile evinize farklı bir hava katabilecek duvar kağıdı, 3 boyutlu görüntüsü sayesinde kaliteli bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. 

Flamingo 3D duvar kağıdı fiyatları bütçe dostu özellik sunar. Metrekare başına fiyat biçilen ürün, yapıştırmak istediğiniz duvar boyutuna göre ayarlanır. Ofis veya evlerde bulunan duvarlara yapıştırılarak kullanılan flamingo duvar kağıtları, temiz görüntüsü ile daha havadar bir ortam sunmayı destekler. Yaşam alanınız için yaptırmak istediğiniz duvar kağıdı modellerine uygun fiyatlar üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.