35 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ahşap desenli duvar kağıdı; ofis, çalışma, dinlenme ve yemek odası gibi alanlara uygulanabilen bir duvar kağıdı seçeneğidir. Çünkü çeşitli renk, model ve desenden oluşan duvar kağıtlarında ahşap görünümü, ortama oldukça sofistike bir hava katar. Renkli, tek renk ve birkaç yakın tondan oluşan farklı renklerdeki duvar kağıtlarını, siz de ortama hareket katmak için tercih edilebilirsiniz.

Ahşap görünümlü duvar kağıdı çeşitleri, kendinden yapışkanlı ve uygulaması kolay ürünler ile dilediğiniz zaman değiştirme imkanı sunar. Otantik ve doğa ile iç içe bir havayı bulunduğunuz ortama yansıtmak için ağaç, ahşap ya da tahta görünümlü bir duvar tercih edilebilir. Bu isteğinizi oldukça ekonomik ve hızlı yoldan da duvar kağıtları yardımıyla yapabilirsiniz. 

Ahşap görünümlü duvar kağıdı ürünleri sıklıkla kafe duvarları, salon ve şömine karşı duvarı gibi alanlarda tercih edilir. Zevkinize göre zengin duvar kağıdı seçeneklerini ise Duvar Kağıdı Marketi üzerinden hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz. 

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Modelleri 

Ahşap desenli duvar kağıdı modelleri genellikle üretildikleri materyallere göre kategorize edilir. Aşağıdaki listelemeye göz atarak ürün özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

 • Elyaf Tabana Sahip (Non-woven) Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinil kaplaması bulunan elyaf tabanlı duvar kağıdı modeli kolay silinebilir özelliği ile ön plana çıkar. 
 • Kâğıt Tabana Sahip Duvar Kağıdı: Uygulaması uğraş gerektiren duvar kağıdı modellerinden biridir. Silinmemelidir. Silindiğinde dağılma ve buruşma gibi istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Vinil kaplama bulunmayan ürünler mevcuttur. Ürünü satın alırken açıklamaları dikkatle incelemelenmelidir. 
 • Tekstil Tabana Sahip Duvar Kağıdı: Ürünün alt tabanında polyester, pamuk ve keten gibi darbelere karşı dayanıklı tekstil materyalleri bulunan bir üründür. Okul, otel ve ofis gibi duvarlarda sıklıkla tercih edilir. Yıpranmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Akustik Özellikli Duvar Kağıdı: Ses yalıtım özelliği bulunan bu ürün, genellikle tiyatro, toplantı salonu ve ofis odası gibi alanlara uygulanır. 
 • Doğal Duvar Kağıdı: Bambu, hasır, mika ve taş gibi doğal materyallerden üretilen ürünlerdir. 

Kullanım alanları ve duvar kağıdının üretildiği materyal konusunda bilgi sahibi olmak ürünün uzun ömürlülüğünü etkiler. Bu nedenle ahşap desenli duvar kağıdı modelleri hakkında ön bilgi edinerek ürünü kullanmak istediğiniz yere göre doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Uzun ömürlü, sorunsuz ve sağlam bir ahşap duvar kağıdı istiyorsanız, mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken detaylar mevcuttur. Ahşap desenli duvar kağıdı satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylara aşağıdaki listeden erişebilirsiniz:

  • Ahşap desenli duvar kağıdı ürünlerinin materyaller farklılıklarına dikkat etmelisiniz.
  • Kağıdın yapışma ve duvara tutunma özelliğini kullanımdan önce ürün açıklamalarından inceleyebilirsiniz. 
  • Vinil yapısının solma yapmaz özellikte olması gerekir. Bu nedenle ürün açıklamalarını okumanızda fayda vardır.
  • Genellikle duvar kağıdı temizliği, çok hafif nemli bezle yapılmalıdır. Nadiren yapılan bu nemli bez temizliğinin yanında on gün aralıklarla kuru bir bezden yardım alarak toz alma işlemi uygulanabilir. 
  • Renk tercihi yaparken zemin renginizi göz önünde bulundurarak yapmanızda fayda vardır. Tamamen aynı tonlar kullanmaktan kaçınmak ortama derinlik katmak açısından oldukça önemlidir.
 • Dokulu ahşap duvar kağıdı çeşitleri kalite ve kalınlık bakımından avantajlı ürünler olduğundan uzun ömürlü bir kullanım için tercih edilebilir. 

Duvar kağıdı ürünlerini doğru seçtiğinizde ve kullanım önerilerine uygun bir şekilde hareket ettiğinizde, uzun süre sorun yaşamadan duvarlarınızı süslemesini sağlayabilirsiniz.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Fiyatları 

Duvar Kağıdı Marketi’nde her bütçeye göre farklı özellik ve kalite standartlarında ahşap desenli duvar kağıdı ürünleri mevcuttur. Dayanıklı, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım sağlayan modelleri bir kez uyguladıktan sonra yıllarca kullanabilirsiniz. 

Desen, baskı, renk ve kâğıt kalitesine göre ahşap desenli duvar kağıdı fiyatları değişiklik gösterebilir. Duvar kağıdının kalitesi kullanım süresi ve duvarda duruşu doğrudan etkiler. Bu nedenle seçim yapılırken ürünü duvarınızda ne kadar süre kullanmak istediğinizi göz önünde bulundurarak bütçe dostu modellere yönelebilirsiniz. 

Ahşap desenli duvar kağıdı fiyatları kullanıcı tercihlerine göre ayrılan geniş bir skalaya sahiptir. Lüks duvar kağıdı ürünlerinin yanında ihtiyaç karşılamaya yeterli ve uygun fiyatlı seçenekler de mevcuttur. Kullanıcı istek, ihtiyaç ve bütçesine göre geniş ürün yelpazesi üzerinden kolay bir şekilde alışveriş yapabilir. Fiyat performans açısından oldukça kaliteli ve bütçe dostu ürünlere Duvar Kağıdı Marketi üzerinden güvenle ulaşabilirsiniz.