Gösterilen sonuç sayısı: 4

Siyah duvar kağıdı, ev ya da işyeri ortamında birçok odada kullanıma uygun şekilde tasarlanan duvar kağıdı modelleridir. Duvarları koruma amaçlı kullanılan Siyah duvar kağıdı, aynı zamanda odaya estetik bir görünüm kazandırmaya da yardımcı olur. Son yıllarda birçok evde kullanılan duvar kağıtları, çeşitli desenleri ile öne çıkar.

Çizgisel tasarımlar kullanılarak üretilen Siyah duvar kağıtları, çeşitli renk seçenekleri ile müşterilere sunulur. Kolay temizlenebilme özelliği sayesinde avantaj sağlayan duvar kağıtları, pratik kullanımı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Fonksiyonel olarak etkili bir kullanıma sahip olan duvar kağıtları aynı zamanda estetik açıdan hoş bir görüntü sağlar.

Siyah duvar kağıdı modelleri, genellikle kolay yapıştırılabilir özellikte tasarlanır. Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde profesyonel bir işleme gerek kalmadan kullanıcı istediği gibi kolayca yapıştırabilir. Duvarlarınızın boyutuna göre rahatça ayarlayabileceğiniz duvar kağıtları, ev içerisinde bulunan tüm odalarda kullanılabilir özellikte üretilir. 

Siyah Duvar Kağıdı Modelleri

Siyah duvar kağıtları, duvar kağıtları modelleri arasından en fazla tercih edilen model olarak öne çıkmaktadır. Kullanıldığı odada ferah ve temiz bir görüntü yaratmaya yardımcı olan Siyah duvar kağıtları, birçok farklı renk seçeneği ile üretilir. Odanızın tasarımına ve mobilyalarınıza uygun tercih edebileceğiniz Siyah duvar kağıdı modelleri şunlardır:

  • Modern çizgili duvar kağıtları
  • Tekstil çizgili duvar kağıtları
  • Siyah duvar kağıtları
  • Sarı çizgili duvar kağıtları
  • Antrasit çizgili duvar kağıtları
  • Siyah çizgili duvar kağıtları
  • Vizon renk duvar kağıtları

Hem renk hem de model olarak birden fazla seçeneğe sahip olan çizgili duvar kağıtları kullanıcının zevkine göre rahatlıkla seçilebilir. Kalın ve ince çizgilerden oluşan duvar kağıtları, birbiri ile uyumlu renklerden meydana gelerek modern bir görünüm oluşturur. Birçok ev dizaynına uyum sağlayacak çizgili duvar kağıtları ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. 

Çizgi desenleri odaya modern bir görünüm kazandırmayı destekler. Bu doğrultuda tasarlanan Siyah duvar kağıdı modelleri farklı tasarımları ile müşterilerin ilgisini çekmektedir. Dalgalı ya da düz çizgi tasarımları ile üretilen duvar kağıtlarını her türden renk seçeneği sayesinde odanız ile uyumlu bir hale getirebilirsiniz. 

Siyah Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Siyah duvar kağıdı kullanım alanı bakımından da çeşitlilik gösterir. Ev, işyeri, hastane, okul ve daha birçok farklı mekanda kullanılan duvar kağıtları, bulunduğu ortama hem şık hem de spor bir görüntü katmaya yardımcı olur. Nemli bir bez ile kolayca silinebilir özelliğe sahip olması sayesinde birçok yerde tercih edilir.  

Duvar kağıdı siyah modelleri, ses ve ısı yalıtımı sağlama özelliği de sunar. Bulunduğu ortamı soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda ise serin tutma özelliği sayesinde avantaj sağlayan ürün dışarıdan gelen seslerin yalıtımına da yardımcı olur. Geniş renk ve model seçenekleri ile istediğiniz ürünü rahatlıkla bulabilmeniz mümkün. 

Kendinden özel yapışkanı sayesinde rahat bir kullanıma sahip olan siyah duvar kağıtları, duvara sağlamca yapışır ve ömürlük kullanım sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olması ile zamanla renginde ya da yapısında aşınma meydana gelmez ve dayanıklı performans gösterir. Ev içerisinde kullandığınız mobilyaların rengine uygun renklerde seçim yapabilmeniz için birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. 

Siyah duvar kağıdı, kişinin tercihine göre bir oda içerisinde tüm duvarlarda kullanılmayabilir. Odada bulunan tek duvar için kullanılan duvar kağıtları odaya farklı bir hava katmaya yardımcı olur. Birçok farklı renk seçeneği sayesinde odanız için en uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtları bazı kişiler tarafından tavan için de tercih edilebilmektedir. 

En Uygun Siyah Duvar Kağıdı Fiyatları

Siyah duvar kağıtları herkesin bütçesine uygun fiyatlarda satışa sunulur. Duvar kağıdının modeline ve yapısına göre ürünler farklı fiyatlar üzerinden ücretlendirilir. Sağlığa zararlı madde içermeyen yapısı ile güvenilir bir kullanım sunan duvar kağıdı, kokusuz özelliği ile konforlu bir kullanımı beraberinde getirir. 

Metre kare başına ücretlendirilen çizgili duvar kağıdını, ihtiyacınız olduğu kadar rahatlıkla temin edebilirsiniz. Duvarlardaki eskimiş kötü görüntünün önüne geçmek için kullanılan duvar kağıdı çizgili modeli ile tarz bir görünüm oluşturur. Sağlam ve yumuşak yapısı ile duvarınızı korur ve hasar görmesini önler. Uygun fiyatlı duvar kağıtları bütçenizi destekler. Kullanıcı tarafından kolayca yapıştırabilme özelliği sayesinde maliyeti minimum düzeye indirir.

Ekonomik duvar kağıdı modelleri, her yıl yapılan duvar boyası gibi maliyetli işlemlerin önüne geçmeye yardımcı olur. Bakımının kolay olması yönü ile pratik bir kullanım sağlayan duvar kağıtları kolay yapıştırılabilir özelliği ile rahat bir şekilde yapıştırılır. Sağlam olma özelliği sayesinde duvardan kolay kolay ayrılmaz. 

Siyah Duvar Kağıdı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Siyah duvar kağıtları sıklıkla evlerde kullanılan bir ürün olmakla beraber farklı mekanlarda da kullanıma uygundur. Duvar kağıtları kullanımı pratik olması yönü ile sıklıkla tercih edilen bir üründür. Duvar kağıdı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Doğru duvar kağıdı tercihi yapmak kullanılan ürünün işlevselliği açısından büyük önem taşır. 

Duvar kağıdını uygulayacağınız duvarın büyüklüğüne göre seçmeniz gerekir. Duvarın boyutuna göre birkaç santimetre hata payı bırakarak duvar kağıdı boyutunuzu seçebilirsiniz. Siyah duvar kağıdı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da uygulayacağınız odayla olan uyumudur. Renkler odanın çehresini değiştirmekte oldukça önemli bir rol üstlendiğinden odaya uyumlu renk seçimleri yapılması gerekir. 

Tercih edeceğiniz duvar kağıdının odadaki aydınlatma ile uyum göstermesi odanın daha ferah bir yapıya bürünmesine yardımcı olur. Güneş almayan bir oda için tercih edeceğiniz çizgili duvar kağıdının daha açık renk tonlarına sahip olması önemlidir. Aynı zamanda mobilyalarınız ile uyumlu renklerde tercih edeceğiniz duvar kağıtları odanızın daha modern bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.