80 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Rasch Freundin ll Kırmızı Çiçek Desenli Duvar Kağıdı 442229

Orijinal fiyat: 599.00₺.Şu andaki fiyat: 449.00₺.

Rasch Freundin ll Mavi Çiçek Desenli Duvar Kağıdı 442212

Orijinal fiyat: 599.00₺.Şu andaki fiyat: 299.00₺.

Rasch Freundin ll Çiçek Desenli Duvar Kağıdı 442205

Orijinal fiyat: 599.00₺.Şu andaki fiyat: 449.00₺.

Rasch Freundin ll Desenli Duvar Kağıdı 441802

Orijinal fiyat: 599.00₺.Şu andaki fiyat: 299.00₺.

Rasch Freundin ll Desenli Duvar Kağıdı 440904

Orijinal fiyat: 599.00₺.Şu andaki fiyat: 299.00₺.

Rasch Freundin ll Desenli Duvar Kağıdı 440133

Orijinal fiyat: 599.00₺.Şu andaki fiyat: 299.00₺.

Lutece 47120204 Çiçekli Duvar Kağıdı

Orijinal fiyat: 49.00₺.Şu andaki fiyat: 29.00₺.

Assorti Classics 5815201

Orijinal fiyat: 99.00₺.Şu andaki fiyat: 79.00₺.

Sorrento 68500

Orijinal fiyat: 230.00₺.Şu andaki fiyat: 129.00₺.

Noordwand 68280 Çiçekli Duvar Kağıdı

Orijinal fiyat: 69.00₺.Şu andaki fiyat: 59.00₺.

Çiçek desenli duvar kağıdı, evinizin, işletmenizin süslenmesi için kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Duvar Kağıdı Marketi üzerinden alacağınız çiçekli duvar kağıtlarıyla güzel bir imaj yaratabilirsiniz. 

Duvar kağıtları, kapalı mekanların dekorasyonunda önemli rol oynayan bir parçadır. Temizliğine dikkat ettiğinizde uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Zamanla değişiklik yapmak istediğinizde boya işlemlerinin aksine size kolaylık sağlar. Her zaman zevkinize uygun farklı duvar kağıtları bulabilirsiniz. Bunlardan biri, ortamın enerjisini yükselten çiçek desenli duvar kağıdı tasarımlarıdır. 

Özellikle salon dekorasyonunda çiçekli duvar kağıdı tercih edilir. Uygun renkler seçildiği zaman kafe ve restoran gibi işletmelerde de güzel bir ambiyans yaratılabilir. Çalışma ve yatak odanızı, bu duvar kağıtlarıyla süsleyebilirsiniz. Dekorasyon çalışmalarınızı yaparken seçeceğiniz duvar kağıtları, büyük bir kolaylık sağlar.

Evinizde veya işletmenizde mevcut bir dekorasyonunuz varsa, Duvar Kağıdı Marketi’nden tasarımınıza uygun duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Farklı renklerin yanında 3D veya çizim şeklinde birçok seçenek mevcuttur. Hangisini tercih ederseniz edin bulunduğunuz ortamda enerjinizi arttıracağından emin olabilirsiniz.

Çiçekli Duvar Kağıdı Modelleri

Şık, gösterişli, sade veya hareketli tarzınız ne olursa olsun çiçek desenli duvar kağıdı için seçeneğiniz çok fazla. Önemli olan nerede ve hangi odada duvar kağıtlarını uygulamanızdır. Bunun yanında mevcut dekorasyonunuzun rengine göre bir seçim yapmalısınız. Gözünüzü yormayan bir duvar kağıdıyla istediğiniz alanda beklentilerinizin üstünde bir tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Marketi ile aşağıdaki ve çok daha fazla çiçek desenli duvar kağıdı bulabilirsiniz:

 • Noorwand 68214
 • Sorrento 68507
 • Joly RJ90204
 • Cayenne MA1636

Yukarıdakilere ek olarak 3D desenli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunların arasında aşağıdaki modelleri görebilirsiniz:

 • Eskitmeli Yaprakları Dökülmüş Ağaçtaki Kuşlar
 • 3D Soft Renklerde Gül Duvar Kağıdı
 • Siyah Zeminde Soft Çiçekler
 • Rengarenk Çiçekler ve Tropikal Yapraklar Üzerinde Papağan

Ev dekorasyonunda verdiğimiz örneklerden birini tercih edebilirsiniz. Soft ve nude tonlarda renk dekorasyonu için daha sade çeşitleri alabilirsiniz. Enerji yaratmak isterseniz, odanızın bir duvarını canlı çiçekli duvar kağıtlarıyla tamamlayabilirsiniz. Uyumlu renge göre seçim yaptığınızda en güzel çiçekli duvar kağıdı istediğiniz tarzda bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Çiçekli Duvar Kağıdı Özellikleri

Son dönemlerde, ev ve işletmeler için dekorasyon çalışmalarında duvar kağıtları kullanılmaya başlandı. Bun yönelimin temel nedeni, duvar kağıtlarının pek çok tasarıma uygun ve avantajlı özelliklere sahip olması olabilir. Çiçekli duvar kağıdı modelleri de bu noktada en çok tercih edilen türlerin başında geliyor. Duvar Kağıdı Marketi’nden alabileceğiniz çiçek desenli duvar kağıdı seçeneklerinin özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

 • Daha gerçekçi olmasını isterseniz 3D tasarımları vardır. Şıklık yaratması için çizgilerden elde edilenleri alabilirsiniz.
 • Kolay sökülebilir olduğundan değişimlerde çok zorluk yaşamazsınız.
 • Yüksek derecelere kadar yanmaz özelliği bulunur.
 • Güneş ışığından dolayı renkte solma olmaz.
 • Isı ve ses yalıtımına sahiptir.
 • Darbelere dayanıklıdır, çatlama ve açılma yapmaz.
 • Silinebilir özelliktedir, temizliği kolaydır.

Yukarıdakilerden dolayı duvar kağıtları, çok fazla tercih edilir. Siz de işletmenizde veya evinizde bu duvar kağıtlarıyla güzel bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Çiçek desenli duvar kağıdı, bunların yanında güzel bir ambiyans yaratır. Bulunduğunuz ortamda size huzur veren bir özelliğe sahiptir. İşlerinizin yoğun olduğu bir günde evinizde dinlenirken stresinizden uzaklaşabilirsiniz. 

İşletmeniz için çiçekli duvar kağıtlarıyla müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Güzel bir tasarımınız olduğunda müşterileriniz, sadece huzur bulmak için bile mekanınıza gelebilir. 

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Eşsiz tasarımlarıyla duvar kağıtları birçok alanda kullanılabilir. Evinizin odalarında, ofisinizde veya kafe, restoran gibi işletmelerinizde çiçek desenli duvar kağıdı güzel bir ambiyans yaratır. Uygulanacak alana göre ölçülerinizi alarak mekanınızı istediğiniz tarza göre duvar kağıtlarınızla dizayn edebilirsiniz.

Salonunuz için çiçekli duvar kağıtlarını kullanmak isterseniz, mobilyalarınızın rengini göz önüne almalısınız. Buna göre soft, canlı renklerdeki çiçek desenlerini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız aksesuarlarınıza da salon dekorasyonunda önem vermelisiniz. Diğer yandan sadece koltuk arkasında duvar kağıdı uygulayabilirsiniz. Dilerseniz, renk uyumuna göre tüm salonunuzu bu kağıtlarla kaplayabilirsiniz.

Yatak odanızda yatağınızın tam arkasında olan duvar kağıtları hoş bir görüntü oluşturur. Odanızda kullandığınız renklerle bir uyum yaratabilirsiniz. Sakinlik verecek bir duvar kağıdıyla verimli bir uyku alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eğer ki çocuğunuzun odasında çiçekli duvar kağıdı istiyorsanız, hayvan figürleriyle birlikte oluşturulmuş modelleri tercih edebilirsiniz. Canlı renklerle çocuğunuzun ferah bir ortamda bulunmasını sağlarsınız. Hayvan figürlerinin olması, ileride hayvanlara karşı merak ve sevgi uyandırmasına neden olabilir. Bu nedenle özellikle çocuk odası için dikkatli olmalısınız. 

Kafe ve restoran gibi işletmelerde çiçek desenli duvar kağıdı en fazla tercih edilenler arasındadır. Oluşturmak istediğiniz ambiyansa göre duvar kağıdını, Duvar Kağıdı Marketi’nde bulabilirsiniz. Sadece belirli bir bölüme kâğıt uygulayabileceğiniz gibi işletmenizin her yanını huzurlu bir köşeye dönüştürebilirsiniz.

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

Yaşadığınız alanı kişiselleştirmek için çiçek desenli duvar kağıdı, güzel bir seçenektir. Uygulama aşaması için bir soru işareti varsa, korkmanıza çok gerek yoktur. Bunun için aşağıdaki aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır:

 • Yapıştırmaya başlamadan önce duvarınıza zarar gelmesini önlemek için bantlı maskeleme örtüsü kullanın.
 • Pütürlü veya çatlak duvarınız varsa saten alçı çekin.
 • Duvar kağıdınızın rengine yakın bir renkle duvarınızı boyayın.
 • İşlem yapılacak duvarın temiz olmasına özen gösterin.
 • Kağıdınızı duvarın boyutundan 5-10 cm uzun kesin.
 • Masaya ya da yere koyduğunuz duvar kağıdınızın arkasına ince fırça ile ortadan köşelere doğru yapıştırıcıyı sürün.
 • Yapıştırırken en aydınlık alandan başlayın. Kağıdı doksan derecelik açıyla yapıştırın.
 • Yapıştırdığınız duvar kağıdını, duvara tutunması için spatula yardımıyla sağlamlaştırın.

Uygulamanın daha kolay olması için kaliteli seçimler yapmalısınız. Duvar Kağıdı Marketi olarak eşsiz tasarımların yanında kaliteye de önem veriyoruz. Buradan alacağınız çiçek desenli duvar kağıdı duvarınıza kolay şekilde uygulanabilir. Uzun süre boyunca aynı duvar kağıdını istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Değiştirmek isterseniz, hemen sökerek yeni duvar kağıdınızın uygulama aşamasına geçebilirsiniz.