44 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Harika tuğla duvar kağıdı modelleri ile evinizi süslemek için daha iyi bir seçeneğiniz yok. Duvar Kağıdı Marketi olarak sunduğumuz geniş tuğla desenli duvar kağıdı modelleri ile birlikte odalarınızı istediğiniz gibi döşeyebilecek bir konuma gelebilirsiniz.

Bir evin dekorasyonunda başlangıç aşaması ve en önemli nokta her zaman duvarlardır. Çünkü duvarlarda bulunan renk ve desenler odanın geri kalan dekorasyonun yapılmasını büyük ölçüde etkiler. Ancak duvarlardan başlarken akılda genel olarak hep düz bir renkte boyama ve badana işlemlerinin yapılması vardır.

Her ne kadar sade bir görüntü katıyor olsa da boyalı duvarlar zamanla kirlenir ve tekrar boyama gerektirir. Günümüzde ise temizlenebilen duvar kağıdı tercihi sayesinde zahmetsiz bir şekilde her daim temiz bir görüntüye sahip olmanız mümkün. Bu noktada araştırmaya tuğla görünümlü duvar kağıdı seçeneklerimizden başlayabilirsiniz.

Tuğla Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtlarının kendi içerisinde oldukça fazla modeli bulunur. Ancak bu modellerin her birinin de kendi içerisinde farklılıkları vardır. Yani duvar kağıdı tuğla desenli olduğunda bu desenlerin de birbirinden farklı seçenekleri bulunur. Böylece evinizi baştan dekore ediyor olmasanız bile odalarınızın tasarımına uygun tuğla desenli duvar kağıdı modelleri bulabilirsiniz. Çok tercih edilen seçeneklerden bazılarını örnek olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Minyatür Tuğla Desenli Duvar Kağıdı
  • Tuğla Görünümlü Ahşap Desenli Duvar Kağıdı
  • Minyatür Ahşap Desenli Duvar Kağıdı
  • Tuğla Görünümlü Duvar Kağıdı
  • Tuğla Taş Görünümlü Duvar Kağıdı

Bütün seçenekler tasarım özellikleri haricinde benzer özelliklere sahiptir. Hepsi tam bir şekilde silinebilir olan tuğla duvar kağıdı modelleri ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Ayrıca duvarlarınız, üstünde duvar kağıdı olmasına rağmen nefes almaya devam eder. Sağlığa herhangi bir zararı olmadığı için çocuklu aileler bile rahatlıkla kullanabilir.

Kullanıcıların tuğla görünümlü duvar kağıdı çeşitlerinde en büyük endişeleri güneş ışığı kaynaklı solmalarla ilgilidir. Duvar Kağıdı Market’i olarak kullandığımız bütün duvar kağıtları, ışığa dayanıklı malzemelerden üretildiği için herhangi bir solma gözlenmez. 

Tuğla Duvar Kağıdı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Satın alacağınız tuğla duvar kağıdı modellerinde dikkat etmeniz gereken ilk şey sağlık, asgari güvenlik ve çevre koruma şartlarına uygun denetlendiğini öğrenmektir. Bunu anlamanın en kolay yolu da ürünlerin CE sertifikası olup olmadığına bakmaktır. Duvar Kağıdı Market’i olarak web sitemizde yer alan bütün ürünlerde CE sertifikası bulunur. Bu yüzden ses ve ısı yalıtımı gibi özelliklerine güvenerek satın alım yapabilirsiniz.

Bunun haricinde dikkat etmeniz gereken en önemli şey ne kadar duvar kağıdına ihtiyacınız olacağını anlamaktır. Duvar Kağıdı Market üzerinde hem satın alacağınız tuğla duvar kağıdı için gerekli tutkal miktarını hem de kaç rulo duvar kağıdına ihtiyacınız olacağını hesaplayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan uygulama kılavuzu sayesinde de duvar kağıdınızı nasıl kullanacağınızı görebilirsiniz.

Duvar kağıtlarınızı aldığınız sırada dikkat edeceğiniz teknik özellikler aynı zamanda yapacağınız temizlik konusunda da size bilgi verir. Bu noktada her ne olursa olsun uygulamanız gereken bazı temizlik kuralları da bulunur. Örneğin, tuğla duvar kağıdı temizliğinde ağır kimyasal içeren ürünler kullanmamanız gerekir. Çünkü bu tür ürünler kağıtların yapısına zarar vererek daha çok bozulmasına yol açar.

Temizlik noktasında yapabileceğiniz en iyi şey kullanacağınız suyun içerisine Arap sabunu ya da onun gibi hafif bir temizleyici ekleyerek bir karışım oluşturmaktır. Daha sonra oluşturduğunuz karışımı bir sünger ya da yumuşak dokuya sahip bir bezle birlikte hafifçe uygulayarak temizlik işlemini yapabilirsiniz. 

Tuğla Duvar Kağıdı Fiyatları

Satın alacağınız tuğla duvar kağıdı modellerinde bütün fiyatlandırma öncelikle kaplayacağınız miktar üzerinden hesaplanır. Tek bir rulo üzerinden görebileceğiniz fiyatlarda bütün ruloların kendi ölçüsü belirlidir. Fiyatlandırmada etkili olan diğer hususlar da desen ve teknik özellikleridir. Her bir ürünün kendi sayfasına giderek sahip oldukları desenleri inceleyebilir ve teknik özelliklerini görebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Market olarak önceliğimiz kaliteli ve uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz tuğla duvar kağıdı modellerine erişiminizi kolaylaştırmaktır. Bununla birlikte uygulama adımında da sizlere yol göstererek evinizi istediğiniz gibi güzelleştirmeniz konusunda her daim yanınızda oluyoruz. Merak ettiğiniz fiyatları öğrenmek için tek yapmanız gereken web sitemizde yer alan tuğla desenli duvar kağıdı modellerini incelemektir.