22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D harita duvar kağıdı, iç dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz harika bir detaydır. Hemen “Duvar Kağıdı Marketi” koleksiyonunuzdan istediğiniz model için sipariş oluşturun!

Dekorasyon çalışmaları sırasında son dönemlerde duvar kağıdı kullanmak trend haline geldi. Evinizdeki odalarda ve işletmenizde uygulayabileceğiniz birçok ürün çeşidi mevcuttur. Model seçenekleri arasında yer alan harita duvar kağıdı, istediğiniz ambiyansı yaratmanız için ideal bir seçimdir. Duvar ebatlarına göre bu ürünlerden birkaç tanesini tercih edebilirsiniz. 

Çalışma, çocuk, oturma odası için ev dekorasyonunda harita duvar kağıdı yaptırabilirsiniz. Genel olarak şık durması için tek bir duvara uygulanır. Örneğin; çocuk odasında yatağın tam arkasında bulunması, hoş bir görüntü sağlar. Çocuğunuz, buradan farklı ülkeler hakkında coğrafya bilgisi öğrenebilir.

Ev dışında kafe, bar gibi işletmeniz varsa harita şeklinde duvar kağıdı yaptırmanız mümkündür. Yaratmak istediğiniz ambiyansa göre bir model seçebilirsiniz. Örneğin; dünya mutfaklarını sunan bir restoranınız varsa, bu duvar kağıtları işletmenizle bağlantılı olur. Sadece seçim yaparken bulunduğunuz mekanın mobilyalarına uygun renkleri seçmelisiniz. Çeşitleri görmek için hemen “Duvar Kağıdı Marketi” kategorilerimizi incelemeye başlayın! 

3D Duvar Kağıdı Harita Nedir, Ne İşe Yarar?

3D duvar kağıdı harita, haritalardan oluşturulmuş duvar kağıdı tasarımlarının 3 boyutlu şekilde hazırlanmış halidir. Daha gerçekçi bir görüntü sağladığından dolayı birçok yerde artık 3D duvar kağıtları kullanılır. Kapalı mekanlar istediğiniz stili oluşturmanıza yardımcı olur. Tamamen kendi tarzınıza uygun ürünleri seçmeli ve uygulamalısınız.

Henüz dekorasyon aşamasındaysanız, seçim yapmanız çok daha kolay olacaktır. Mobilyalarınızı, duvar kağıdına uygun şekilde seçebilirsiniz. Ancak hali haazırda bir tasarımınız bulunuyorsa, duvar kağıdının rengine özen göstermeniz gerekir. Soft renklerin ağırlıklı olduğu bir mekanda, canlı renklere sahip harita duvar kağıdı seçmek pek doğru değildir. Bunun yerine gri, toprak renklerinin olduğu bir tasarım alabilirsiniz.

Mekanın daha şık durmasını sağladığından dolayı günümüzde birçok kişi, harita duvar kağıdı kullanmaktadır. Farklı bir atmosfer yaratmak isteyenler, çeşitli seçeneklerden birini tercih edebilir. Modeller, hangi alanda uygulama yapılacağına göre değişir. Çocuk odasındaki bir duvar kağıdı ile yatak odasında kullanılan model genellikle aynı değildir.

3D Duvar Kağıdı Harita Çeşitleri Nelerdir?

Duvar kağıtları, eşsiz tasarımlarla sunulmaktadır. Duvar Kağıdı Marketi olarak bu ürünlerimiz için özel çalışmalar yaparız. Tasarımcılarımız, dijital ortamda birkaç harita desenli duvar kağıdı modeli hazırlar. Duvar ölçüleri hesaba katılarak uzmanlarımız hangi modelin nasıl duracağını tespit eder. Böylece modellerden hangisinin tam ya da yarım kaplamaya daha iyi duracağı anlaşılır. 

Hazırladığımız harita duvar kağıdı çeşitlerimiz, çocuk odaları ve diğer mekanlar olarak farklı iki şekilde karşınıza çıkar. Eğer çocuğunuzun odası için düşünüyorsanız, aşağıdaki çeşitlere bakabilirsiniz:

 • Turkuaz Zeminli Hayvanlı Çocuk Haritası
 • Pembe Tonlarında Alfabeli Dünya Haritası 
 • Hayvanlı ve Pusulalı Çocuk Dünya Haritası 
 • Eğlenceli Hayvanlar Eğitici Çocuk Haritası 
 • Tropikal Dünya Haritası

Çocuklar için tasarladıklarımız genel olarak eğitici yöndedir. Çocuklarınız, bu haritalara bakarak dünyayla ilgili bilgilere ulaşabilir. Hayvanların yaşadıkları bölgeleri görebilir.

İşletme ve evinizin diğer odaları için bazı modellerimiz ise aşağıdaki şekildedir:

 • Antika Eskitmeli Dünya Haritası
 • Uygarlık Tarih Eserli Harita
 • Ölçekli Dünya Haritası
 • Siyah Dünya Haritası
 • Parçalı Dünya Haritası
 • Eski Dünya Haritası
 • Eskitme Desenli Dünya Haritası

Yukarıda sıralanan modeller dışında daha birçok çeşit vardır. Duvar Kağıdı Marketi olarak harita duvar kağıdı için onlarca farklı tasarımı size sunuyoruz. Hemen uygulamak istediğiniz duvar ölçülerini vererek sipariş oluşturabilirsiniz. İstediğiniz alanda kaliteli bir görüntü oluşturacağını garanti ederiz. Doğru uygulama adımlarını takip etmeniz, duvar kağıdının istediğiniz gibi olması için yeterlidir.

Harita Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları ve Avantajları

Duvar kağıtlarının genel olarak kullanım alanım alanı çok geniştir. Eskiden evlerin duvarlarını süslese de şimdi farklı tasarımlarla işletmelerin atmosferini değiştirirler. Önceden düz çizgilerden oluşan duvar kağıtları kullanılırdı. Artık teknolojinin ilerlemesiyle 3 boyutlu olanlar daha sık görülüyor. Bu çeşitlerden biri de harita duvar kağıdı modelleridir. 

3 boyutlu haritalı duvar kağıtlarının kullanım alanını ve avantajlarını aşağıda görebilirsiniz:

 • Salonunuzda hoş bir ambiyans oluşturmak için kullanabilirsiniz. Özellikle koltukların arka kısmında estetik bir görüntü oluşturur. 
 • Yemek odalarında masanın hemen yan duvarına uygulanabilir.
 • Çocukların eğitimi için oyuncak dolabının yan tarafındaki duvara, yatak arkasına yapıştırılabilir. 
 • İşletmelerin bazı duvarlarına uygulanması, güzel bir atmosfer oluşturur.

Uygulama esnasında önemli olan doğru renkleri tercih etmektir. Tek bir duvarda kullanacaksanız, geri kalan duvarlarınızı aynı renk boyamalısınız. Bu, bir bütünlük oluşturmanızı sağlar. Bulunduğunuz mekanda harita duvar kağıdı göz yormaz. Özellikle huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız, renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. 

Uygulama yapılacak oda neresi olursa olsun, doğru biçimde duvarınıza yapıştırmalısınız. Önceliğiniz, duvarı kağıda uygun renkte boyamaktır. Duvarınıza göre kağıdı birkaç santimetre uzun kesmelisiniz. Arkasına yapıştırıcıyı sürdükten sonra doksan derecelik açıyla yapıştırmanız gerekir. Bu teknikler sayesinde herhangi bir potluk oluşmaz.

Duvar Kağıdı Marketi mağazamızdan alacağınız harita duvar kağıdı, yüksek kaliteye sahip olduğundan uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

En Uygun Harita Duvar Kağıdı Fiyatları

Harita duvar kağıdı, iç mekan tasarımlarının gözdesidir. Satın alırken fiyatların değiştiğini görmeniz mümkündür. Fiyatlar, kalite ve işçiliğe bağlı olarak belirlenmekle birlikte her firma, kendi fiyatını biçer. Bu nedenle duvar kağıdını alırken iyi bir firma araştırması yapmalısınız. Şirketin yorumlarına bakarak firmalardan birini tercih edebilirsiniz. 

Duvar Kağıdı Marketi olarak uzun zamandır sektörün öncüsü konumundayız. Kaliteye önem verdiğimizden dolayı birçok kişi, dekorasyonları için mağazamızdan alışveriş yapmaktadır. Uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde size en iyi ürünleri sunarız. 

Kaliteli duvar kağıtlarını uygun fiyatlar belirleyerek satıyoruz. Duvar ölçülerinizi girdikten sonra karşınıza ne kadar ödemeniz gerektiği çıkacaktır. Online ödeme işlemleriyle hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz.