39 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D manzara duvar kağıdı, basımındaki gerçekçi görünüm sayesinde, uzak diyarları yakın eder. 3D duvar kağıtlarının temel özelliklerinden biri budur. Sunduğu gerçekçi manzaralarla bulunduğu ortamın atmosferini değiştirir. 3D manzara duvar kağıdı ev, ofis, AVM ve iş merkezleri gibi birçok noktada tercih edilen dekorasyon alternatif arasındadır. 

3D duvar kağıdı manzara seçenekleri sayesinde mekanlarda, az maliyetle büyük değişimler yaratabilirsiniz. Böylelikle bütçe dostu bu uygulamayla kişiselleştirilmiş size özgü yaşam alanları oluşur. Manzara duvar kağıdı, 3D duvar kağıtları arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Sizlerde kullanmak istediğiniz bölgeye göre alternatif 3D manzara duvar kağıdı seçeneklerine Duvar Kağıdı Marketi’nden ulaşabilirsiniz. 

3D Manzara Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir? 

3D duvar kağıdı farklı modellerde satışa sunulmuştur. Manzara, çıplak gözle görüldüğünde insanda pozitif duyguları uyandıran görsellerdir. Çoğunlukla doğada yakalanan görüntüler manzara olarak nitelendirilir. Doğada insan elinin değdiği betonarme yapılardan ziyade topraktan göğe uzanan güzellikler skalası mevcuttur. Duvar Kağıdı Marketi de doğadan aldığı ilhamla 3D duvar kağıdı kategorisinden ulaşabileceğiniz manzara seçeneklerini derlemiştir. Bu seçenekler arasında;

 • Karanlık Orman Manzarası Duvar Kağıdı,
 • Deniz Feneri Manzaralı 3D Duvar Kağıdı,
 • Kar Orman Manzaralı Duvar Kağıdı,
 • Manzaralı Ressam Boyalı Duvar Kağıdı gibi çeşitler mevcuttur. 

Yukarıdakiler ve çok daha fazlası online olarak satıştadır. Metrekare ölçülerinde sizlerin talebi doğrultusunda hazırlanarak evinize hareket katar. 

3D Manzara Duvar Kağıdı Özellikleri

Duvar kağıtları sadece güzel görünüm sunmaz. Temizlik kolaylığı, sık değişim imkanını da beraberinde getirir. Bu bahsedilen özellikler ve çok daha fazlası kaliteli 3 boyutlu duvar kağıdı kategorisi için de geçerlidir. Bunlara ek olarak 3D manzara duvar kağıdı özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Kullanıldığı mekanlara derinlik katar.
 • Derinlik bulunan mekanlar daha ferah gelerek motivasyonu arttırır.
 • 3D manzara duvar kağıdı kullanıldığı alanlarda mekanın temasını yansıtır ve marka bütünlüğü oluşturur.
 • Yapısı silerek temizlenmeye uygundur. 
 • Duvarlarda oluşan pürüzleri, çatlakları ve diğer hoş olmayan görüntüleri kapatır. 
 • Fiyatlandırması duvarlara kullanılan malzemeler kadar fazla değildir. 
 • Manzara resimleri yapısı gereği çoğu zaman sakinlik vererek sinirlere iyi gelir. 
 • Basıldığı kağıdın kalitesinden kaynaklı olarak kalındır. Bu kalınlık yırtılmalara ve darbelere karşı dayanıklılığı beraberinde getirir. 
 • Duvar kağıtları sıkıldığınızda veya konsept değişikliği yapmak istediğinizde hızlı bir sürede değiştirilebilmektedir. 

3D manzara duvar kağıdı özellikleri göstermektedir ki dekorasyon çözümleri için mantıklı bir seçenektir. Az miktarda para, çok miktarda zaman ve en önemlisi şık görünümlü bir iç / dış mekan sizlerin olmaktadır. 

3D Manzara Duvar Kağıdı Kullanım Alanları Nelerdir?

Duvar kağıtları boyalar kadar kısıtlı kullanım alanlarına sahip değildir. Tek tiplikten uzak, canlı görünümlü bu manzaralar gerekirse her oda ve duvar için kullanıma uygundur. Dinamik ve gerçekçi 3D duvar kağıdı, yapısı gereği sınırsız bir kullanım alanı sunar. Duvarınıza uygun ölçülerde seçim yapabileceğiniz 3D manzara duvar kağıdı alternatifleri de uygulandığı mekanlar açısından özgürdür. Duvar Kağıdı Marketi’nde bulunan manzara duvar kağıdı alışverişlerinizde ilham alabileceğiniz kullanım alanlarından bazıları şunlardır: 

 • Veteriner klinikleri, özel hayvan bakım merkezleri gibi mekanlarda soft tropikal orman ve hayvanlar duvar kağıdı iyi bir alternatiftir.
 • Hayvan figürlü 3D duvar kağıtlarına örnek olarak bej sof tonlarda leylek ve manzaralı duvar kağıdı da örnek verilebilir. Bu seçimi de tropikal konseptli kafeler ve çiçek veya seracılık alanlarında hizmet veren mekanlarda kullanmak bütünlüğü yakalamanızı sağlar. 
 • Gökyüzü ve ay manzarası duvar kağıdının ihtişamlı 3D versiyonu sayesinde kullanılan tasarımdan romantizm eksilmeyecektir.  Sanat ofisleri, galeriler, canlı müzik orkestralarının arka planları olarak değerlendirilebilecek bu seçim gece sakinliğini cömertçe sunacaktır. 
 • Ormandaki sonbahar duvar kağıdı seçimiyse dinlenme alanı bulunan ofislerde şık bir tercih olacaktır. 
 • Antika mağaza 3D duvar kağıdı sizleri kalabalık şehirlerin yoğun caddelerine götürmek için kısa bir hayal molası verdirebilir. Kitapçılar, konferans salonları girişleri ve kafeteryaların duvarları için kullanılabilir.
 • Dağ manzarası, okyanus ve palmiye ağaçlarından oluşan natürel görünümlü duvar kağıtlarıysa en iyi 3D manzara duvar kağıdı örnekleridir. Tamamıyla konsept çalışılan her tercih alanı için değerlendirilir. Mavi tonları yaratıcılığı tetiklerken, yeşilin huzuru dinlendirecektir. 

Vurgulu bir tasarımla akılda kalmak isteyen herkes 3D duvar kağıtlarına mutlaka göz gezdirmelidir. Manzara temalı 3D manzara duvar kağıdı seçenekleriyse yukarıdakiler ve daha fazla kullanım yelpazesine sahiptir. Kırışıklığa veya havalanmaya imkan vermeyen yapısı, canlı basım kalitesi, renklerin adeta elle boyanmış gibi durmasıyla bu seçenekler hayal kırıklığına uğratmayan dekorasyon mucizeleridir. 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Manzara Fiyatları

Dekorasyona bağlı olan her şey pahalı olarak insanların beyninde yer etmiştir. Özellikle bu alanda pahalı ürünlerin kalitesi asla sorgulanamaz gibi bir algı söz konusudur. Aynı durum 3 boyutlu duvar kağıdı manzara fiyatları içinde geçerlidir. Farklı markalara göz gezdiren kullanıcılar en pahalısının en kaliteli basıma sahip olduğunu düşünebilmektedir. Oysa ki Duvar Kağıdı Marketi üzerinden yüzlerce uygun fiyatlı alternatife ulaşmak mümkündür. Fiyatlandırması aşağıdaki özelliklere göre değişkenlik gösteren duvar kağıtlarının alternatifleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz: 

 • Duvar kağıdı uygulanması talep edilen alanın ölçüsü.
 • Duvar kağıdının türü: 3D ve düz olarak sınıflandırılmaktadır. 
 • Kağıdın hammaddesi.
 • Kağıt üzerindeki çizimin tasarımı. Talep ettiğiniz tasarımlar özgün bir şekilde derlenerek kullanıma hazırlanır.

Duvar kağıdı fiyatları konusunda yanılgıya düşmemek için araştırarak satın almalısınız. Bu araştırmalarınızın sonucunda da yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan Duvar Kağıdı Marketi’ne ulaşacaksınız. Ücretsiz kargo, hızlı gönderim imkanı ve süper kaliteli malzemeden üretilmiş uzun vadeli kullanım ömrü sunan duvar kağıtları için siparişinizi oluşturmanız yeterlidir. Web sitemiz üzerinden üyeliğinizi oluşturarak siparişlerinizi adım adım takip edebilirsiniz.