122 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Duvar kağıdı hayvanlar ile süslendiğinde daha spesifik modeller ortaya çıkar. Siz de duvarlarınızda farklı imaj yaratmak istiyorsanız, Duvar Kağıdı Marketi kategorilerini incelemeye başlayın.

3 boyutlu duvar kağıtları, kapalı mekanların dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Boya işlemlerinin aksine duvar kağıtları uzun vadede kullanılabilir. Zaman yeni tasarımlar ortaya çıktığı için her ev ve işletmeye uygun duvar kağıdı bulmak çok daha kolaydır. Ortamın enerjisini yükseltecek duvar kağıdı hayvanlar gibi tasarımlarla karşılaşılır. 

Bahsi geçen duvar kağıdı hayvanlar modeli genel olarak çocuk odalarında tercih edilir. Bunun yanı sıra salon ve iş yerlerine uygun renk seçenekleriyle hayvan figürlü duvar kağıtları mevcuttur. Özellikle kafe ve restoranlarda fark yaratmak için seçilebilecek ürünlerdir. Mevcut dekorasyonunuza uygun olarak Duvar Kağıdı Marketi üzerinden duvar kağıtlarınızı alabilirsiniz. 

Yeni evinizin veya işletmenizin dekorasyonu aşamasında duvar kağıdınızı da seçmeniz büyük bir kolaylık sağlar. 3D olan duvar kağıdı hayvanlar ile odanızın bir bölümünü veya tamamını kaplayarak enerjik bir atmosfer yaratmanız mümkündür. 

Duvar Kağıdı Hayvan Modelleri

3D olarak tercih edebileceğiniz bu duvar kağıtlarında birçok model bulunur. Dikkat etmeniz gereken renk uyumu ve hangi oda için kullanacağınızdır.  Çocuk odası duvar kağıdı desenleri için Duvar Kağıdı Marketi firmamız kapsamında sunulan aşağıdaki ürünleri tercih edebilirsiniz:

 • Dinozorlar ve Tropikal Orman Duvar Kağıdı
 • Çizgisel Orman ve Hayvanlar 3D Duvar Kağıdı
 • Gökyüzünde Bisiklet Süren Hayvanlar
 • Bej Kahverengi Zeminli Sevimli Köpekler 3D Duvar Kağıdı

Yukarıdakiler dışında daha birçok farklı duvar kağıdı mevcuttur. Genel olarak salon tasarımları için aşağıdaki ürünler seçilmiştir:

 • Soft Kırmızı Tonlarda Tropikal Orman Duvar Kağıdı
 • Yeşil Zemin’li Uçan Kuşlar 3D Duvar Kağıdı
 • Siyah Beyaz Tropikal Ağaç Desenli Duvar Kağıdı
 • Papağanlı Tropikal 3D Duvar Kağıdı

İşletmelerin tarzına göre duvar kağıdı tercihleri değişkenlik gösterebilir. Daha soft renklere sahipseniz tropikal ağaçların ve hayvanların olduğu 3D duvar kağıtları alabilirsiniz. Duvarınızın belirli bir bölümünde kullanacaksanız koltuğun veya yatağın arkası güzel bir görüntü oluşturur. Belirli tasarımlar için de bütün duvarı kaplamak doğru bir seçimdir. 

Duvar Kağıdı Hayvanlar Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Hayvan figürlerinin yer aldığı duvar kağıtları, estetik görünümleriyle dikkat çeker. Oldukça rağbet gören bu modelleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken önemli kriterler vardır: 

 • Kâğıt üzerinde kaliteli baskılar olmasına dikkat etmelisiniz. 
 • Seçtiğiniz modeller tarzınızı yansıtmalı, çabuk sıkılacağınız ürünler olmamalıdır. 
 • Uygulama aşamasında zorluk yaşamamak adına kenarlarının düz bir şekilde kesilmiş olması önemlidir. 
 • Kolay sökülebilir modelleri almanız, değişim aşamasında duvarlarınıza zarar vermez. 
 • Yoğun tasarımlı modelleri beğeniyorsanız, tek duvara uygulamayı deneyebilirsiniz. 
 • Karmaşık detaylar içeren modellerle birlikte sade renkleri alabilir, daha modern duvar tasarımları elde edebilirsiniz. 
 • Temizliğinin kolay olması, dikkat edilmesi gereken bir diğer kriterdir. 
 • Satın alacağınız firmalar güvenilir olmalıdır. 

Hayvan figürleri diğer modellere göre renk-desen yoğunluğu göz önünde olan ürünlerdir. Bu nedenle tasarım özenli olmalı, duvarda basit durmamalıdır. 

Seçim aşamasına gelmeden önce mobilyalarınızı gözden geçirin. Eğer duvar kağıdını gölgede bırakacak kadar renkli mobilyalarınız varsa birden çok modeli aynı odada birleştirin. Böylece her duvar kağıdı kendi ihtişamını sergileyecektir. 

Duvar Kağıdı Marketi, ürünlerini kategorize ederek tam anlamıyla istediğiniz seçenekleri sunuyor. Yüksek kalite standartları sayesinde duvar kağıtları uzun vadeli kullanılabiliyor. Değiştirmek istediğinizde ise duvarlara hiçbir şekilde zarar vermeden yapışkanını kaldırabiliyorsunuz.

Duvar Kağıdı Hayvan Fiyatları 

Evinizde veya işletmenizde kullanmak istediğiniz duvar kağıtları için fiyatlar değişebilir. Basım esnasında kullanılan kalite, işçilik ve daha birçok nokta, duvar kağıtlarının fiyatını etkiler. Ancak seçiminizi yaparken herhangi bir sorun yaşamamak için kaliteden ödün vermemelisiniz. Kötü bir baskıyla yapılan duvar kağıtları kısa sürede sökülmeye, rengi atmaya başlayabilir. Uzun süreli kullanımlar için kalite önem arz eder.

Duvar Kağıdı Marketi, duvar kağıdı hayvanlar için kaliteli ürünleri size sunar. Bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla bunları alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ölçünüzü belirlemektir. Duvar kağıdını kullanacağınız alana göre ölçümleri girdiğinizde fiyatı görebilirsiniz. İsterseniz tüm duvarınızı isterseniz sadece belirli bir kısmı kaplayın. 

Duvar Kağıdı Marketi ile alacağınız duvar kağıtlarıyla kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir alan yaratacağınızdan emin olabilirsiniz. Genç odası duvar kağıtları için seçtiklerinizle de çocuğunuza ferah bir ortam hazırlayabilirsiniz. Hemen internet sitesine giriş yaparak ürünlere bakmaya başlayabilirsiniz.