72 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D duvar kağıdı, dekorasyonda kullanılan klasik duvar kağıtlarına farklı bir tarz kazandırmıştır. Görsellere kattığı boyutlandırmayla gerçekçi bir görünüm sunar. Çeşitli desen ve modelleriyle kullanıldığı mekanlara farklılık katar. Desenli duvar kağıdı ise kullanıldığı duvarlara farklı bir boyut kazandırır. Yüksek kalitede basılan ve uygulanması kolay bu modeller, duvarlarında farklılık isteyenlerin ilk tercihidir.

Desenli duvar kağıdı sayesinde yüksek maliyetli dekor harcamalarına gerek kalmaz. Yaratmak istediğiniz değişikliği tüm canlılığıyla yansıtabilirsiniz. 3D teknolojisinin getirileriyle hazırlanan duvar kağıtlarıyla kullanılan mekanlar farklı bir görünüme kavuşur. Bu görünümün sağlanmasında 3D’nin sağladığı genişlik, yükseklik ve derinliğin ortaya çıkardığı görsel algı büyük rol oynar. 

Odaya Göre Desenli Duvar Kağıdı Seçimi

Duvar süslemeleri odaların enerjisini yansıtarak dekorasyonu tamamlayan unsurlardır. Bulunduğunuz herhangi bir mekanda duvarlara bakarak çıkarımlarda bulunabilirsiniz. Hastane duvarları beyaz olurken çocuk odası duvarları oldukça renklidir. Bu noktada tercih edilen odaya göre desenli duvar kağıdı seçimi hoş görünümün yanında sizlerin de yansımasıdır. 

Desenli duvar kağıdı seçimlerinde onlarca fazla çeşit bulmanız mümkündür. Her odaya özel olarak seçim yapmanız oldukça kolaydır. Evinizde veya iş yerinizde birbirinden farklı konseptler oluşturabilirsiniz. Odaya göre desenli duvar kağıdı seçiminizi farklılaştırarak sıradanlıktan uzak dinamik yapılar yaratmanız mümkündür. Duvar kağıdı desenli seçimlerinizin diğer eşyalarla yaratacağı uyumla birlikte dilediğiniz yaşam alanına kavuşabilirsiniz. 

Desenli Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajları

Dekorasyonda farklı dokunuşlar yapmak herkesin denemek istediği konulardandır. Ev, ofis gibi aktif kullanılan mekanlarda köklü değişimler zaman alır. Ekstra zaman ve para gerektiren değişimlerden ziyade desenli modellerin kullanımı ilk akla gelenlerdendir. Özellikle desenli duvar kağıtları mekanın atmosferini büyük ölçüde değiştirir. Çoğu kişinin denemesinin ardından memnun kaldığı bu ürünün kullanım avantajları da çoktur. Özellikle desenli duvar kağıtlarından kullanan herkes memnuniyet duyar. Bunun yanında desenli duvar kağıdı avantajları şunlardır:

 • Duvar kağıdı belirli bir tema yaratmak için mükemmel bir fondur. Özellikle çocuk odalarında kullanılmaya başlanan duvar kağıdı zamanla evin her odasına yayılmıştır. Böylelikle evlere canlılık katmıştır.
 • Desenli duvar kağıtları sayesinde sıkıcı alanlara veda edilmiştir. Konsepte uygun veya aykırı olarak seçilen desenli duvar kağıtları sayesinde alanlar hoş bir görünüme kavuşur.
 • İç mekanlarda kullanılan boya çeşitlerine göre daha uzun ömürlüdür.
 • Maliyeti de bütçe dostudur. Kullanılacak boyutlara göre fiyatlandırma yapılır.
 • Görsel çeşitliliği fazla olan duvar kağıtlarını sıkıldığınız zaman değiştirmeniz daha kolaydır.
 • Duvarlarınızda yer alan pürüzlü görünüm, çatlaklar, boyası aşınan noktalar duvar kağıdı sayesinde kapanır. 
 • Silinebilir özellikli duvar kağıtları mekanlarda hijyen sağlar. Böylelikle duvarlarda biriken sigara dumanı, toz ve diğer kirleri yok etmek için ekstra enerji harcamazsınız. 

Desenli duvar kağıdının avantajları kullanıcı deneyimleriyle de özdeşleşmiştir. Kullanıcıların çoğu düşük maliyetlerle yaratılan bu değişimi sevmiştir. Üretildiği kağıdın kalitesi, uygulama kolaylığı gibi avantajlar desenli duvar kağıtlarını favori dekorasyon ürünleri arasına taşımıştır. 

Desenli Duvar Kağıdı Çeşitleri

Her tarza uygun duvar kağıdı bulmak mümkündür. Desenli duvar kağıdı, desenli duvar kağıdı ve düz duvar kağıdı seçenekleri kullanıma hazırdır. Gelişen baskı teknoloji istenilen her modeli duvarlarınıza aktarmanıza yardımcı olur. Burada önemli olan sizlerin seçimleridir. Duvar Kağıdı Marketi ’nde yer alan yüksek baskı kalitesine sahip desenli duvar kağıdı modelleri aradığınız ürünü bulmak için doğru adrestir. 

Web sitemizden ulaşacağınız yüzlerce seçenek bulunur. Tarzınıza yönelik görsele daha rahat erişmek için kategorilerle ayrılmıştır. Böylelikle kolayca aradığınız deseni bulmanız mümkündür. Onlarca çeşide ulaşabileceğiniz desenli duvar kağıdı kategorilerinden bazıları şunlardır:

 • Çizgili Duvar Kağıdı
 • Çiçekli Duvar Kağıdı
 • Geometrik Duvar Kağıdı
 • Simli Duvar Kağıdı
 • Düz Renk Duvar Kağıdı

Bunlara ek olarak desenli modeller de en canlı seçenekleriyle web sitemizde bulunur. Desenli duvar kağıdı örnekleri:

Farklı ihtiyaç ve zevklere göre yüzlerce duvar kağıdı seçeneği bulmak mümkündür. Baskı kalitesi istenilen etkiyi yaratmakta büyük önem taşır. 

En Sevdiğiniz Renklere Göre Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Renkler kullanıldığı her alanda belirleyici bir özelliktir. Konu dekorasyon olunca renklerin önemi daha da artmaktadır. Bu önemi en sevdiğiniz renklere göre desenli duvar kağıdı modellerinde karar verirken de hissedersiniz.  Sizleri motive etmesi, markanızla uyumlu olması, bulunduğu ortama farklılık katması istenilen duvar kağıdı özelliklerindendir. Renkler ve duvar kağıdının önemini vurgulayan birkaç örnek:

 • Çocuk kreş ve anaokulları için renkli hayvan figürleri çocukların ilgisini çekecektir.
 • Güzellik merkezi gibi kadınların daha fazla ziyaret ettiği noktalara 3D çiçekli duvar kağıdı uygundur.
 • Resmi kurum ve kuruluşlardaysa; bordo, lacivert gibi renkler tercih edilir. Bu renklerle hazırlanan göze çok çarpıcı gelmeyen duvar kağıdı desenli seçeneklerini kullanıma uygundur.
 • Büyük mekanlar, uzun koridorlar gibi tek tip boyamanın sıradan gözükeceği noktalarda da 3D desenli duvar kağıdından yararlanılır.

Yukarıdaki örneklere ek olarak eviniz içinde farklı modelleri talep edebilirsiniz. Model çokluğu, kişiselleştirilebilir baskı seçeneğiyle duvar kağıdı kullanımı özgün bir görünüm sunar. Sadelikten hoşlananlar içinse düz renk duvar kağıtları mantıklı bir seçenektir. Bu seçim, her duvarını farklı renge boyamak isteyen kişiler içinde tercih edilebilirdir. Ayrı boya maliyetlerindense duvar kağıdıyla renkli duvarlar elde edebilirsiniz. Özgürce tasarım, size özel alanlar için 3D desenli duvar kağıdı siparişinizi ertelemeyin.   

Duvar Kağıdı Marketi ’nde bulunan yüzlerce model, talep ettiğiniz ölçülerde hazırlanmaktadır. Web sitemizi inceleyerek desenli duvar kağıdı, dekorasyon ürünleri siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.