99 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

3D mermer desenli duvar kağıdı, kullandığınız her odaya farklı bir hava katar ve odanın enerjisini değiştirir. Mermer desenli duvar kağıtları son teknolojiyle kaliteli bir şekilde üretilir. Duvar Kağıdı Marketi tarafından tasarlanan 3 boyutlu mermer desenli duvar kağıtları ile siz de klasik duvar anlayışının dışına çıkın! 

3D mermer desenli duvar kağıdı tasarımları, asil bir görüntüye sahiptir. Bu durum sebebiyle de bulunduğu her ortamı zenginleştirir. Ofis ev ve iş yerlerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mermer desenli duvar kağıtlarını, profesyonel bir destek almadan ürün içinde bulunan kılavuz adımlarını takip ederek kendiniz duvarlara uygulayabilirsiniz. 

Oda dekorasyonu ne olursa olsun en uygun mermer desenli duvar kağıdını “Duvar Kağıdı Marketi” üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. 3D mermer desenli duvar kağıdı tasarımları arasından sıklıkla tercih edilenler:

 • Mermer Desenli 3D Geometrik Duvar Kağıdı 
 • Açık Gri Renkli Mermer Desenli 3D Duvar Kağıdı 
 • Lacivert Renginden Eskitmeli Mermer Desenli 3D Duvar Kağıdı 
 • Zemin Beyaz Damarları Siyah Olan Mermer Desenli 3D Duvar Kağıdı, olarak sıralanabilir.

Odanızda duvar kağıdı uygulaması yapmak istediğiniz duvarın ölçülerini belirledikten sonra zevkinize en uygun modeli seçebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. 

3D Mermer Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları 

3D mermer desenli duvar kağıdı kullanım alanları konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Her oda ve her mekanda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle ev ve şirket duvarları için sıklıkla tercih edilen 3D mermer desenli duvar kağıdı kolay temizlenebilir ve uygulanabilir oluşundan kaynaklı olarak her yerde kullanılabilir.

Mermer desenli duvar kağıdı modellerinin kullanıldığı alanlar, en genel hatları ile şu şekilde sıralanabilir:

 • Mutfak 
 • Çocuk odası
 • Genç odası
 • Ofis 
 • Organizasyon mekanları
 • Kafe duvarları
 • İş yerlerinde bulunan duvarlar

3D mermer desenli duvar kağıdı kullanımı tamamıyla sizin hayal gücünüze bırakılmıştır. Açık ve koyu renk seçenekleri bulunan mermer desenli duvar kağıtları modelleri lacivert, beyaz, gri gibi renk kombinasyonlarından da oluşur.

Avrupa’dan ithal olan duvar kağıtları en yüksek baskı kalitesiyle odalarınıza farklı bir hava katacak ve ortamı canlandıracaktır.

3D Mermer Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır? 

3D mermer desenli duvar kağıdı uygulama şekli tıpkı temizliği ve kullanımı gibi oldukça kolaydır. Duvar kağıdı uygulamanız gereken duvarın önüne herhangi bir eşyanın olmadığından emin olarak işe başlayabilirsiniz. Uygulama yapılacak alanda çok fazla eşya bulunması, alanınızı kısıtlayacak ve rahat hareket edememenize sebep olacaktır.

Duvar kağıtları size ulaştıktan sonra paketin içinde yer alan uygulama talimatlarına bakabilirsiniz. Gerekli bilgilendirmeler ayrıntılarıyla bu kılavuzda yazılı olacaktır. Duvar Kağıdı Marketi tarafından gönderilen duvar kağıtlarıyla birlikte toz tutkal da hediye edilir. 

Mermer duvar kağıdı uygulaması için adımları takip ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz:

 1. İlk olarak, duvar kağıdıyla birlikte gelen talimatları okuyun. 
 2. Daha sonra duvar kağıdınızın genişliğini ölçün. Duvar kağıdını uygulayacağınız duvarın yanındaki alan ile örtüşmesi gerekir. Bu durum daha sonradan duvarı sıfırlayarak kesebilmenizi sağlar.
 3. Bir kovada, gerekli miktarda suya macunu ekleyin. Herhangi bir karıştırıcı kullanarak macun kıvamına gelene kadar karıştırın, ardından macunu boya silindiri tepsisine dökün.
 4. Bir sonraki adımda hazırladığınız macunu duvara uygulamanız gerekir. Macunu köşelere ve kenarlara uygulamak için bir fırça idealdir. Duvarın geri kalanına uygulamak için rulo fırçayı kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır. 
 5. Yapıştırıcıyı düzgün bir şekilde duvara uyguladığınızdan emin olduktan sonra duvar kağıdının bir parçasını duvarda hizalayın. 
 6. Elinizi duvar kağıdının üzerinde gezdirerek yapışmasını sağlayın.
 7. Fazlalık olan kısmı duvarın altındaki rulodan ölçülü bir şekilde kesin.
 8. Yapıştırdığınız düven kağıdını düzeltin. Duvar kağıdının üzerinde herhangi bir baloncuk olmadığından emin olmalısınız.

İlk duvar kağıdı parçasını tam anlamıyla düzgünce yapıştırdığınızdan emin olduktan sonra ikinci parçaya geçiniz. Her parça için bu şekilde ilerlemeniz gerekir. Aksi taktirde daha sonradan duvar kağıdını düzeltmeniz zorlaşacaktır.

3D Mermer Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri 

3D mermer desenli duvar kağıdı özellikleri oldukça fazladır. Mermer görünümlü duvar kağıdı üretiminde, insan sağlığını tehlikeye atabilecek herhangi bir maddenin kullanılmamasına özen gösterilir. Duvar kağıtları, uzun yıllar kullanımlarda bile koku yapmaz veya baskıda herhangi bir renk açılması gözlenmez. 

3D mermer desenli duvar kağıdı havalandırma gerektirmez. Bu sebeple her odada rahatlıkla kullanılabilir. Duvar kağıtları üretiminde kullanılan kağıtlar ve diğer malzemeler çevre dostudur. %100 geri dönüştürülebilir olan bu duvar kağıtları “Energy Star” onaylıdır. 

Mermer desenli duvar kağıdı üzerinde bulunan baskılara ait mürekkepler “Green Guard” sertifikalı olup orijinal HP Lateks su bazlı mürekkeplerdir. Duvar kağıtları baskılarında kullanılan mürekkepler, içerisinde herhangi bir zararlı madde barındırmaz. Bu sebeple, çocuk ve bebek odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca renklendiricilerin su bazlı olması, daha uzun süre kullanılmasını sağlar.

3D mermer desenli duvar kağıdı, son derece kaliteli malzemeler ve canlı renkler kullanılarak üretilmiştir. Duvar kağıtlarının tamamı, kendinden yapışkanlı ve kolay temizlenebilir cinstendir. Nemli bir bezle herhangi bir temizlik ürünü kullanmadan da duvar kağıtlarını silebilirsiniz. Temizlik ürünü kullanmak isteyenlerin tercihi, içeriğinde ağartıcı gibi ağır maddelerin olmadığı temizlik türlerinden yana olmalıdır.

Mermer görünümlü duvar kağıdı modellerinin tamamı tekstil tabanlı, yüksek mukavemetli veya kendinden yapışkanlı folyo üzerine uygulanabilir.

En Uygun Mermer Desenli Duvar Kağıdı Fiyatları

En uygun mermer desenli duvar kağıdı fiyatları kuşkusuz Duvar Kağıdı Marketi tarafından belirlenir. Seçeceğiniz duvar kağıdı üzerinden, kullanacağınız alanın ölçülerine göre fiyat hesaplanır. Sizin belirlediğiniz konum ve boyuta uygun olarak duvar kağıdı özel imal edilir. Bu sebeple, imal edildikten sonra sipariş iptali mümkün değildir.

3D mermer desenli duvar kağıdı fiyatları, bütçenizi sarsmayacak tutardadır. Buna rağmen Duvar Kağıdı Marketi tarafından sıklıkla kampanyalar ve indirimler düzenlenir. Aradığınız her renk ve desende, 3 boyutlu duvar kağıtları için kategorilerimize göz atabilirsiniz.